Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akit szeretsz az téged nem szeret és aki szeretne, azt te nem szereted?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vettél már lottót?
2011. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem egy fantasztikus kib@szása. Egyszer tuti mindenki átesik rajta, de van akinek többségében csak ez jut. :(
2011. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugye érted már a lottót?
2011. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tök igazad van kedves kérdező! ezt én is tapasztaltam :( aki nekem kellene (vannak egy páran) mind lenéz, nem jövök be neki, aki meg egyáltalán nem tetszik az meg azzal nyúz h miért nem járok vele :( nem értem én ezt ...:S
2011. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert aki nekünk tetszik, annak görcsösen tetszeni szeretnénk, s pont emiatt nem tetszünk a szerelmünknek. És ugyanezen ok miatt nem tetszenek nekünk azok, akiknek mi tetszünk.
2011. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna,hogy erre értelmesen lehet felelni.Igazam lett!
2011. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Anyomika ***** válasza:
Úgy bírom itt sírtok hogy nem tetszetek neki. Nem lehet hogy neki is tetszik vki akit nem kap meg. Csak ti lehettek viszonzatlan szerelmesek ink azzal kellene járnotok aki szeret ha nem is tökéletes de önzetlen.
2011. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jó és akkor járjunk olyannal aki nem tetszik? ezt nem lehet parancsolni h : jaj de aranyos, tetszem neki, akkor járok vele :S ezt nem lehet erőltetni ha nem megy és nem tetszik benne semmit sőt az én esetemben kifejezetten idegesítő
2011. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Anyomika ***** válasza:
de ti is olyat kergettek akinek nem tetszenek vagy az oké ha ő jár olyannnal aki nem tetszik neki?
2011. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem, de megpróbálni lehet!ha nem tetszünk neki akkor tudomásul vesszük, legalábbis én igen, bár iszonyat rosszul esik de ami nem megy nem lehet erőltetni! pl belémvan zúgva egy fiú aki kifejezhetetlenül idegesít és SOHA nem járnék vele, nekem is tetszik egy pasi de tudom h soha nem lehet az enyém beletörődöm. így megy az élet, aki neked tetszik az felejtős mert te nem tetszel neki akinek viszont te tetszel az neked nem kell :S
2011. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!