Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akit szeretsz az téged nem szeret és aki szeretne, azt te nem szereted?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 19:09
1 2
 11/14 Anyomika ***** válasza:

keres olyat sztem akivel egy szinten vagytok :)

Am meg idő után mindenkit meg lehet szeretni az a baj ezzel a világgal hogy külsőségekre mennek. :/

2011. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ezt a kérdezőnek írtad?:D am totál igazadvan!
2011. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Anyomika ***** válasza:
jah neki szántam meg a többi ilyen embernek
2011. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Soha nem a külsőség számitott nálam. Hanem az, hogy mit éreztem a másik iránt. És ha valaki iránt nem érzek semmit, azzal nem tudok együtt lenni. Ha valakivel együtt vagy, ő totál szerelmes beléd, de te nem, akkor szerintem kihasználod a másikat és becsapod.
2011. jún. 25. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!