Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Most vagyok túl egy 2éves kapcsolaton.18éves vagyok,vele éltem ki az egész tinikorom. Minden szuper volt,megváltozott,folyamatosan szidott,megalázott.

Kidobott,bár én megbocsájtanék neki..

Nem tudok mit tenni,nagyon nagyon szeretem, bármire ránézek,legyen az akármi,ő jut eszembe,sétálok, látok valamit,mindenhez egy emlék köt, VELE!

Nem veszi fel a telefont,de nem is hivogatom már,megmondta,hogy hagyjam, utál!

Nagyon nehéz,a barátaim,barátnőim mind kapcsolatban vannak,rájuk sem számíthatok, max 1-2órára..

Nem tudok mit tenni,iszonyatosan hiányzik..

Hogy éljem túl? Borzasztó..Bulizni nem tudnék menni nélküle,annyira szeretem,és annyira rossz!!!!!!!!!!:(((


2011. jún. 24. 22:05
 1/8 anonim válasza:
igen nekem is volt egy hosszú kapcsolatom most kedden lesz 3 hónapja hogy vége...kb én is így lehettem mint te levegő alig tudtam venni nélküle és így a bulik szóba sem jöhettek bár nekm szerencsém volt egy rég látott barátnőm kopogott az ajtón egyik reggel tényleg nagyon váratlanul ért...és ugy elrángatott bulizni és ott a bárpultnál ülve jöttem rá hogy ha nem kellek neki az ő baja és bár lehetetlennek tűnik még most is hogy szeressek valakit annyira mint őt de tudom h majd a távoli jővőben eljön...addig meg ott az a sok éjszakába múló bulizás a fiatalságodat ne pocsékold el az otthon üléssel...remélem tudtam egy kicsit segíteni..:)
2011. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom,csak én annyira nem vágyok a bulikra..

Nem az én műfajom az,hogy a sok részeget kerülgessem egész éjszaka..

És itthon egyedül vagyok,anyuék elutaztak külföldre, Kedden jönnek haza,addig megőrülök..

A munka pedig július 4-én kezdődik!

2011. jún. 24. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:

én is hasonlon mentem keresztül kb 2honapja..minden reggel sírva kelltem fel és így is aludtam el..nálunk a helyzet pedig az h állítolag ő is szeret engem és nekem ezért is volt vacakabb a dolog..na mind1..most az utóbbi napokba szedtem össze magamat és rájöttem h nem áll meg az élet és még annyi lehetőségem van...és Neked is..most érthető,h nagyon szomorú vagy de idővel jobb lesz és aki megalázz+ szid azt inkább le kell tagadni..fiatal vagy hipp-hopp találsz mást..de beszéld ki vkinek az összes fájdalmadat és hidd el jobb lesz..és sétálj sokat,legyél emberek között...ez nekem is segített..:)


21/L

2011. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megpróbálok erőt venni,csak nagyon nehéz!

Most is az első kommentárt látva megfogadtam,hogy erős leszek..

Meddig bírtam? kimentem a szobámból, ránéztem a faliképre, amit vele vettünk annó.

2011. jún. 24. 22:16
 5/8 A kérdező kommentje:

ja, és hozzáteszem,közölte a kedves exem,mikor mondtam,hogy vele szeretnék lenni..:" max átmegyek,kielégítesz,és megyek haza"

:((((((((((

2011. jún. 24. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:

hidd el idővel jobb lesz,most még persze h nehéz de ilyenkor arra gondolj h nem érdemel meg Téged ha ilyet mert tenni..és addig is még friss a dolog likvidálj ki mindent ami rá emlékeztett még ha kell akk a számát is töröld ki 1 időre nehogy véletlenül írj neki..


21/L

2011. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

na akk az ilyen tuskó,bunkó paraszttal akk ne is állj szóba..sőt én a helyedbe máris keresnék vki mást v bosszút állnék h ő szenvedjen...bár 1 ilyen emberre 1 percet sem pazarolnék..


21/L

2011. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenki mondja,hogy jobb lesz,jobb lesz..!

Nagyon remélem!:(

2011. jún. 24. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!