Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás:S ki hogyan lép tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás:S ki hogyan lép tovább?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal és most őszintén nem is tudom hogyan tovább. Tudom idővel jobb lesz, meg könnyebb meg ilyesmi de jobb lenne minél előbb túljutni rajta.
2011. júl. 6. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ami rá emlékeztet azt ne csináld.

Foglald el magad elmúlik


18F :)

2011. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pasizz be
2011. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Velem is vasárnap szakítottak, igaz srác vagyok:) Első 2 nap elég rossz volt de már sokkal jobb:)

Akarsz beszélgetni msnen?


18F

2011. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor minél több programot kell csinálni, hogy eltereld a gondolataidat a volt barátodról, pl. barátnőkkel buli, mozi, kirándulás, stb.
2011. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát próbálok nem rá gondolni, de mindig csak rá tudok gondolni, nem tudok aludni, nem tudok filmet nézni nem tudok tanulni. Ma is mentem az utcán eszembe jutott és elbőgtem magam. Olyan ciki volt az utcán azt se tudták hogy mi a bajom. Ott álltam mint valami szerencsétlen.
2011. júl. 6. 20:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Idő, ital, szórakozás, pótlék, nem feltétlen ilyen sorrendben.
2011. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ismerkedj meg új emberekkel, nekem bevált :)
2011. júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Legszívesebben begubódznék a takarómba és nézném naphosszat a tv-t:S De majd igyekszem kimozdulni.
2011. júl. 7. 11:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mi még nemszakitottunk,de elég rosszul állunk. Nemtudom,hogyx mit csináljak. Elkéne felejtenem örökre,közbe meg annyira szeretem.
2011. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. De akkor sok erőt és sok sikert, hátha még menthető:)
2011. júl. 7. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!