Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ebben a helyzetben? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz helyzetben vagyok. Nem tudom mit tegyek. :( 17 éves leszek 1 hónap múlva. Van egy barátom, kb. 1 hónapja vagyunk együtt. Anyával eddig nagyon nagyon jó volt a kapcsolatom. Mindent megbeszéltünk, mindent elmondtam neki, semmit nem titkoltam el. Olyan volt mint a legjobb barátnőm. Amióta együtt vagyok a barátommal, azóta teljesen megváltozott a kapcsolatunk. Soha nem ülünk le beszélgetni, nem bújik oda hozzám pl. reggelente, mikor megölelem nem reagál sehogy. :( Megkérdeztem tőle ma hogy mi történt, és azt mondta azért nem ölel meg mert már felnőttem és ezt ő felfogta. Mondtam neki hogy ez nem így van, azért mert kezdek felnőni még szerethet. Mondta hogy szeret, csak semmi nem olyan mint régen. Nem tudja feldolgozni a történteket.

Szerintetek mit csináljak? Nagyon fáj hogy így viselkedik velem, pedig nem adtam rá okot. Segítsetek kérlek mert teljesen el vagyok keseredve. :( Köszönöm.


2011. jún. 25. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Üljetek le beszélgetni. Mondd el neki is, hogy ez fáj neked, hogy másképp kezel, mint régen. Te ugyanaz a lány vagy, és az nagyon elszomorít téged, hogy más emberként kezel.
2011. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy nagyon jól esik neked a törődése, s attól még, hogy találtál egy fiút, még egyáltalán nem változtál meg, és ugyanúgy igényled a szeretetét. Mondd el neki azt is, hogy te mindig a kicsi lánya maradsz, hiába nősz föl. :)
2011. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Biztos anyukádnak nehéz elfogadni, hogy felnőttél, hip-hop el is költözöl és otthagyod. A kislányából nő lett. SZerintem tudat alatt utasít el, nem akar megbántani vele. Egy közös lelkizős beszélgetés biztos jót tenne nektek!
2011. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom elveszíteni :( Nagyon szeretem az édesanyámat :( Köszönöm a válaszokat!!
2011. jún. 25. 00:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy fogod elveszíteni. :) Csak öntsd ki neki őszintén, és részletesen a lelked ezzel kapcsolatban. :) Hidd el, nagyon jól fog neki esni. :)
2011. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de anyukád is picit fura, hogy 1 hónapja jársz egy pasival és ezen képes behisztizni, hogy hú felnőttél. ha jól sejtem nincs neki senki más a színen, akivel beszélgethet...
2011. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen jól sejted. Sokan átverték őt, és nincs így igazán olyan barátja, vagy ember akivel őszintén beszélgethet. Én voltam/vagyok az egyedüli akinek elmond mindent.
2011. jún. 25. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!