Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha elhiszed magadról hogy szép vagy akkor a környezeted is elhiszi? : )

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 08:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem, de nagyobb lesz az önbizalmad amitől szimpatikusabb leszel és hamarabb elérsz dolgokat. Viszont az is igaz, hogy ha eddig csak anyukád mondta, hogy szép vagy, akkor azt nem kell feltétlenül elhinni.
2011. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem attól még lehetsz ronda a környezeted szerint de

az biztos hogy pozitív irányba befolyásolod az emberek vélemény képét magadról.Sokan jóban kedvelik az ilyen embert

de ennek semmi köze külsőségi dolgokhoz.

2011. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mindenki ezt mondja...nem tudom, hogy igaz-e én még nem tudom magamról elhinni...:D


18/F

2011. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mindig lesznek olyanok, akik elérik, hogy elhidd az ellenkezőjét. lehet pusztán azért, mert nem tetszik nekik, hogy hiszel önmagadban. vannak ilyen elmebetegek.
2011. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
mert pl van egy csaj akit először megláttam iszonyat csúnya volt, miután megismertem szépnek látom:)
2011. jún. 25. 08:45
 6/18 anonim ***** válasza:
ez szimplán a "külső nem minden" dolog. én is meg tudok szeretni csúnya lányokat, ahogy szép, de iszonyat bunkó, primitív lányokat meg megutálni...
2011. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
de csak játékban...
2011. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Abszolút. Ugyanis máshogy viselkedsz, úgy viselkedsz, mint egy szép ember. Kihúzod magad, stb. Ez nagyban befolyásolja az emberek megítélését.
2011. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékig igen, de ha nagyon csúnya vagy, és szépnek hiszed magad, akkor csak beképzeltnek fognak tartani.
2011. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy a szépség relatív dolog. Nekem tetszik egy férfi, de például az anyukámnak nem. Persze minden kornak megvan a maga szépségideálja, és aki ahhoz a legközelebb áll, arra azt mondják, ő a szép. Azt ne felejtsd el, hogy az ideálok változnak.

Szerintem amiről te írsz, az önbizalmi kérdés. Ha szereted, elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, mások is könnyebben fognak elfogadni. Példám erre: volt egy dundi kolléganőm, aki bármit viselt, mármint ruhát, minden jól állt neki. Egyszerűen tudta viselni a ruhákat. Pedig szerintem nem volt szép nő, ráadásul idősebb is volt, de mégis nagyon nőies. Ilyen dolog ez.

2011. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!