Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3hete járok egy sráccal, Első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hete járok egy sráccal, Első 2-3 napba hívott minden nap meg smst küldött, azóta semmi.1héten 1x felhív és csak akkor ír sms-t ha én írok neki, de van mikor 2-3 nap után ír vissza rá. Mit tegyek szerintetek? Miért így áll a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki. Elszúrtál valamit, van ez így.
2011. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ok: Gazdasági válság van, nincs pénze rá, hogy folyamatosan csak telefonálgasson.

Megoldás: Hívd te őt!

2011. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta tetszek neki, és csak én kellek senki más. Ha keresem, akkor az a válasza rá, hogy nyuhodjak meg, nem kell aggódni ha "1napig" nem jelentkezik. Hát az nem 1nap hanem több..
2011. jún. 25. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ez van, de mi még 1 hete se vagyunk együtt!.. Nem értem mi van, nekem is azt mondta, hogy csak én kellek neki, gyönyörű vagyok, szeret.. 2-3 napja semmi hír felőle, közben meg egyre több az új ismerőse(csajok). Szerintem ne keresd te se, majd ha akar úgyis hív téged.
2011. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy mi a kukimért telefonon élitek a szerelmi életetek...

19/L

2011. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rittig úgyan az. Neki is egyre több lány ismerőse.. Igérgeti hogy jön, aztán még se. Elég sok barátnője volt már, és innen is onnan is kapom a hideget meleget ő róla.. =/
2011. jún. 25. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Neked legalább vannak vele közös ismerőseid, nekem nincsenek egyáltalán..:| Nem bírtam ki, írtam neki, de csak ilyen nagyon visszafogottan, mert lehet, hogy mondjuk azért nem írt, mert kíváncsi volt, hogy nekem mennyire hiányzik.. Bár nem tudom, lehet nem kellett volna, de azóta még nem volt fent. Nem tudom miért ilyen nehéz a pasiknak, hogy kicsit foglalkozzanak velünk..
2011. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!