Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még aki így áll a dolgokho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még aki így áll a dolgokhoz, kapcsolathoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Idők alatt rájöttem az a legjobb ha nem függünk senkitől., például én már teloba vagy akár msn en sose mondom azt h "hiányzol". Nem hódolok már be senkinek...nem mutatom ki h oda vagyok érte, ugy mondanám megtartom azt az 1 lépés távolságot mindenkivel, barátnőmmel szemben is, nem panaszkodom a bajaimról, nem mondom meg a másiknak mit csináljon, nem várok el tőle semmit, alapból akarok boldog lenni, nem annak fügvényében hogy mit kapok. Ez nem egyenlő azzal h most rideg lennék, ....nem tudom értitek e mit akarok "komoly:)" írásomból kihozni.

Valaki még hasonlóképpen, aki így gondolkodik?


2011. ápr. 1. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom pont ugyan ilyen...az elején minden szép és jó volt,aztán vhogy megváltozott minden):
2011. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt h érted h megváltozott? H ilyen lett?
2011. ápr. 1. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudnálak elviselni,és egy idő után Neked lenne eleged belőlem,mert hisztis pi..ának tartanál.Ugyanis én az ilyet ridegségnek fogom fel,és ki nem állhatom!legalább a saját párom mutassa már ki felém az őszinte érzelmeit...Ha már a világ olyan,amilyen.
2011. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzővel :/ én a gyengédséget,az őszinte szerelem érzetét szeretem,és szeretem azt hallani,hogy "Hiányzol".szeretem az érzelmeket és ha egy fiú (nem túlságosan,de) érzékeny és képes kimutatni,amit érez :)
2011. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jól fogalmazták előttem,rideg lett,eltávolodtunk egymástól,nem éreztette hogy fontos lennék neki,és ez rosszul esett...megváltozott minden,egyszerű az ilyet én sem tudom elviselni,én mondhattam neki akármit,néha mondta ha mondtam neki hogy szeretem csak annyit válaszolt h énis,vagy visszakérdezett hogy tényleg?ma már nem is vagyunk együtt...szerintem ne csinálj ilyet mert ez minden nőnek és lánynak rosszul esik,igy nem lesz hosszútávú kapcsolatod...első voltam
2011. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!