Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok beletörődni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beletörődni? Soha nem fogom tudni túltenni magam rajta? :/

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe nagyon bele voltam zúgva.. nagyon sokáig "hajtottam rá.." mármint tudta, hogy odáig vagyok érte meg vissza..és sokszor visszaélt ezzel..aztán telt múlt az idő és sokáig nem is beszéltünk.. majd összefutottunk véletlenül és onnantól ígérgetett mindenfélét és bocsánatot kért, amiért bunkó volt velem régen. Én "megbocsájtottam" neki..egy ideig jó is volt minden, aztán ugyan azt csinálta mint 2 ével ezelőtt.egyszerűen felszívódott.érdekes amúgy mert annyira azért nem tartom őt jó pasinak, de mégis bánt hogy ennyire nem méltatott, hogy egyáltalán szakítson velem..pedig ő akart összejönni velem:@ mégsem tudok rá haragudni, mert nem tartom magam nagy számnak..és azért, mert nem jövök be neki, nem haragudhatok rá..de mégiis egy k*csöög és azért nem ezt érdemeltem volna tőle..

iszonyatosan kivoltam miatta nagyon sokáig..majd beletörődtem és éltem tovább az életem..azt hittem, hogy túl vagyok rajta, de néhány napja ismét teljesen kivagyok miatta:/ ezzel csak az a gond, hogy már több mint 1 hónapja van egy másik barátom, akit nagyon szeretek, de mióta újra amiatt a b*lf*sz miatt idegeskedek, úgy érzem, hogy nagyon nincs szükségem már senkire és csak egyedül akarok lenni..nemtudom mit csináljak:/ most azért, mert ő f*sz volt velem, miért nem tudok boldog lenni mással?:/


2011. jún. 25. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Neharagudj,durván fog hangzani,de én mindig utáltam az olyan csajokat,akik képtelenek kilépni a múlt árnyékából!
2011. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ne foglalkozz vele ne törd magad rajta tul k*cs*g ahhoz hogy ennyit fogglalkozz vele és minden idődet próbáld a mostani barátodra fordítani
2011. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hidd el, én is utálom már ezt,de egyszerűen nem tudom túltenni magam ezen, olyan szinten tönkrevágott..:/ de ezt amúgy nem mutatom ki. a legjobb barátnőmnek se beszélek erről..és mint mondtam már mással járok és amúgy "tök jó"

minden..

2011. jún. 25. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos pont ilyen,ha téged dobnak,és nem Te dobod..


Nyugalom,el fog múlni,és rátalálsz majd arra az illetőre,aki mellett eszedbe sem fognak jutni a régmúlt hülyeségek.

2011. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ó még ha dobott volna..de így hogy még csak szakítani sem szakított velem azért az durva szerintem..:| na de mind1..ezvan. köszi a válaszokat.
2011. jún. 25. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd meg neki sms-ben, hogy szakítasz és talán így könnyebb lesz ;)
2011. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!