Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS A SZÍVNEK! Hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS A SZÍVNEK! Hogyan tovább? Elromlott a GPS-em!

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok egy párkapcsolatban,de úgy érzem kezdek elhidegülni a páromtól akivel élet.Sokat ül a gép előtt és keveset van velem.Régen sokat veszekedtünk e miatt,de már nem teszem mert kerülöm a feszültséget.Viszont ő sokszor feszült a munkája véget is. Mindig kérdezem mik a tervei mit szeretne.Mindig mondja nem szeretne macskákat(van kettő is)ő addig nem tud tovább tervezni míg itt vannak.Addig nem gondolkodik az eljegyzésen sem amíg nincs saját házunk(albiban lakunk).Gondolkodom hogy elköltözzem e de sajnos már csak 5 hónapig van melóm mert határozott idejű vagyok!Nagyon nehéz ez a helyzet. Lelkileg nem vagyunk egyek közeledni csak akkor szokott ha sexet akar!Sokszor megbánt sértő megjegyzésekkel,amikre később azt mondja ne vegyem komolyan.Sosem mozdulunk ki minden hétvégénk ugyan olyan!
2011. jún. 25. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
hát...b@szhatja a külön házat ha te elhagyod. a kapcsolat rovására megy. említsd meg neki a szakítást, talán észhez tér...
2011. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szakíts. Általában azt szoktam írni, hogy harcolni kell egy kapcsolatért, de ez már nem tűnik egy normális kapcsolatnak.

Attól még, hogy nem mozdultok ki feltalálhatnátok magatok... ;)

2011. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát mondjuk az egyik unalmas hétvégén vidd el a GPS-ed a szervízbe...
2011. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 napietus ***** válasza:
szerintem szervezz magadnak programokat, lehet, hogy ha nem mindig az a helyzet, hogy otthon unatkozol, akkor jobb kedved lesz, és ez talán átragad rá is. házzal kapcsolatban egyébként igaza van szerintem. addig mire jegyezne el? a csupasz fenekére?
2011. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szoktam szervezni de valamilyen módon mindig lemondja!sosem jön velem haza a szüleimhez.A múltkor 3 napig fel sem hívott,és ki sem jött elém.Érthetetlen dolgok ezek,Nem tudom már én vagyok ilyen hisztis vagy ennyire vak vagyok??Pénzügy terén sosem tudunk meggyezi a ,és nem egyszer tett olyat amit szerintem megkellet volna beszélnie velem!Kölcsön adott xy haverjának 60e Ft.ot vagy egy karácsonyi ajándék egy családtagnak,önkényesen döntötte el.Jaj nehéz ez!
2011. jún. 25. 15:21
 6/6 napietus ***** válasza:
azt írtam MAGADNAK. attól, hogy ő punnyadt, Neked nem kell vele punnyadni.
2011. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!