Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami elromlott bennem?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeség ezzel a kérdéssel foglalkoznom,de mégis kíváncsi vagyok a véleményetekre.

19 év ugyan még nem nagy kor,mégis ezalatt volt egy csomó csalódásom pasikkal kapcsolatban.Eddig reménytelenül szentimentális voltam,az aktuális pasim volt a világ közepe,csak ő létezett számomra,mást nem is akartam(komolyabb kapcsolatom volt 2,jól ki lettem használva mind2szer).Nem voltam soha a futó kalandok híve,sőt elutasítottam őket,húztam rájuk a számat,most mégis fordult a kocka.Azt vettem észre magamon,hogy a múlttal ellentétben mostanság nem egy stabil kapcsolatra vágyok,hanem néha ha valami srác megtetszik,csak meg akarom szerezni,esetleg lefeküdni vele,de semmiképp se több.Élvezem,hogy szabad vagyok,de azért jó volt valakihez tartozni is,úgyhogy ezért remélem,hogy ez az időszak mihamarabb elmúlik...

Szerintetek ez csak egy amolyan múló "végre szabad vagyok,ide nekem az összes jó hapsit!!"-érzés(fél éve vagyok szabad ember.szinte szó szerint)?Vagy netalán végleg elromlott bennem valami és ezekután ilyen gátlástalan r*banc módjára fogok viselkedni?:D


2010. márc. 16. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy r-banc!

Megadod az msn-ed??

2010. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyújtás elosztóval lesz gond...ha nem akkor a benzinszűrő rosszalkodik
2010. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális, csak ne vidd túlzásba.
2010. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.hozzászóló: Nem azért írtam,hogy reklámozzam magam:D(enélkül is van elég jelentkező:P)

2.hsz: Ez aztán nagyon hasznos volt,köszönöm:Dmajd utánanézek...:P

3.hsz: Még nem vittem túlzásba szerintem.Ezért is jó,hogy válogatós vagyok:D:P

2010. márc. 16. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez 19-22éves koromig volt:DDD 23L vagyok és végre szerelmes vagyok,és nem csak 10napig:)))boldog párkapcsolatban élek:)valakinél elmúlik,valakinél nem szerintem....ha újra szerelmes leszel és kölcsönösen,akkor nem lesz baj...addig meg bírd ki és nyugodtan éld ki magad,de azért vigyázz magadra nagylány:)
2010. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem csak így akarod feledtetni önmagaddal a csalódást, ha csak futó kalandot keresel. De ez vissza fele is elsülhet, hogy majd pont te kellesz egy olyan srácnak futó kalandra akitől többet is szeretnél és nem csak kalandot, és akkor jön a pofára esés (megint)
2010. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor nem copsz le?
2010. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Remélem,nem így lesz...De akármilyen jókislány vagyok,akkoris előfordulhat.Sőt,eddig csak rosszat kaptam,pedig nagyon jókislány voltam.Az élet így szép,ha igazságtalan:P



"akkor nem copsz le?"->NEM!

2010. márc. 16. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!