Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drága folyamatosan rinyáló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága folyamatosan rinyáló férfitársak, kik sikertelenek a lányoknál. Ti hogy csajoztok, hogy próbálkoztok?

Figyelt kérdés

Konkrét, objektív beszámolókat kérek, avagy mi történt, kivel, mikor, hogyan. Nem kirívó eset kell, hanem egy átlagos.


Az objektív azt jelenti, hogy elfogulatlan, tehát ne használjatok jelzőket, pl. "pedig kedves voltam". Próbáljátok meg kívülállóként leírni az esetet, nyilván úgy, hogy abból a többi kívülálló minél többet tudjon meg a sikertelenség okáról.


2011. jún. 26. 17:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

egyszer volt egy kérdés amire feltettek egy reagáló kérdést amire megint feltettek egy reagáló kérdést.

szánalmas.

2011. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Vajon milyen objektív választ vársz, ha már te magad sem vagy képes objektív módon feltenni a kérdésed? :)

És hogy várjon így objektív reagálást az ember?

Objektívan szemlélve is, ez a kérdés már eleve halott.

2011. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Önmagamat adtam... De az sem vált be! :(
2011. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Kezdem az elején :D


13 évesen(tudom akkor még nem számít de aranyos történet:) )

Volt egy lány aki tetszik, soha sem beszéltem vele. Egyszer elmondtam egyik haveromnak, aki úgy tűnik pletykálkodott mert a következő szünetben elémállt a csaj csípőre tett kézzel és ezt mondta: "Honnan a fenéből képzeled, hogy neked valaha nálam bármi esélyed lenne?! felejts el de nagyon gyorsan!" Majd sarkonfordult és lelépett (nem szóltam egy szót se)


16 évesen a gimiben meghívtam egy lányt a büfében egy teára. Nem jött el, helyette mikor visszaértem a képemberöhögtek a barátnőivel, hogy mennyire szánalmas vagyok és tök b*zis, sose lesz barátnőm.


17 évesen lett barátnőm, nem sokáig tartott mert elhagyott egy 27 évesért.


19 éves koromban odamentem egy lányhoz egy szórakozóhelyen ismerkedni, ráköszöntem rámnézett és ennyit mondott "Rendőr barátom van" majd sarkonfordult és elhúzott.


20 évesen sítáborban áthívtak lányok a szobájukba minket bulizni. Ketten mentünk át én és egy haverom (a többiek szerint a lányok bűnrondák ezért nem jöttek) Mikor átmentem számonkérték hogy a többiek hol vannak, mert inkább rájuk lennének kíváncsiak.


21 évesen sítáborban egy nagy nőcsábász haverom felhozott 2 csajt nem tudni honnan, egyiket beakarta nekem mutatni így hogy "Képzeld ő is arra a szakra jár mint te! Ismeritek egymást?" Erre a csaj egy pillanatra rámnézett nem szólt semmit majd elment mellettem mintha ott se lennék (látásból ismertem)


Szintén 21 évesen az egyetemen összeszedtem a bátorságomat, hogy odamenjek álmaim nőjéhez ismerkedni, amint elhívtam randira így reagált: "Na ezt nagyon gyorsan felejtsd el, és ezt most hagyjuk abba, rohadtul nem jössz be"


Ezek a lényegi storyk, kisebb lekoptatások a "rendőr barátom van" storyhoz hasonlóan ez után is voltak, de semmi új.


24/F

2011. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Én megmondom neked őszintén, hogy soha életemben senkinél nem próbálkoztam még. Így aztán nem volt se sikerem, se kudarcom. Az okait nem részletezném, mert kész röhej.


Az én "rinyáló" kérdéseim inkább azért vannak, hogy legyen egy pici rálátásom a témára, mert egyszer én is el fogom kezdeni, és nem jó, ha fejjel megyek a falnak, nem árt tájékozódni előtte. Erre való ez az oldal, hogy kérdezzünk, még ha néha nyávogásnak tűnik is.


Egy picit talán azt is mondhatnám, hogy a "nyávogás" egyik oka az ismeretlentől való félelem. Egy másik dolog, ami "rinyálásra" ad néha okot, az az, hogy elég sajátos helyzetemből adódóan az ismerkedésre nem nagyon van lehetőségem, legalábbis én így látom. Lehet, persze, hogy korlátolt vagyok, de pont azért vagyok itt, hogy felnyissák a szemem.

2011. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
szegény 69%os!Nem lehet h nem jó kategóriánál próbálkoztál?Kicsit egyszerűbb kevésbé szép lányok?Ugyanis tudod a jó csajok és jó pasik ritkán normálisak el vannak kényeztetve!Én is hasonlóképpen jártam egy általam okosnak hitt srácnál!Csak másképp csinálta de am azóta sem kellek senkinek!
2011. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Van egy olyan szerencsés tulajdonságom, hogy a mások által dögösnek tartott lányok pont nem jönnek be. Sokkal inkább kedvelem a karakteresebb szürke egérkéket, mint a standard jó nőket. A sokak által imádott jellegzetes jónő babaarc általában kifejezetten irritál.


24/F 17:25 voltam

2011. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Első, második: "Nem tudok okosat mondani, de csendben maradni se, ezért inkább belepofázok."


24/F, kösz az egyedüli normális választ. Kérdéseim: hogy néztek ki az általad megkörnyékezett lányok, és barátnőik? Mennyire illeszthetők be a divatos/diszkós/beképzelt sznob/ostoba pcsa-kategóriákba?

Hogy reagáltál ezekre az eseményekre?


17:28, azt tudom mondani, hogy NE a gyikről tanulj! Olvasgathatod, de túl nagy következtetéseket ne vonj le ezekből. Itt minden embert csak pár tulajdonsággal jellemeznek, és ez alapján osztják kategóriákra őket, míg a valóságban mindenki sokkalta bonyolultabb lény, és általában letojja a "randiszabályokat" (ezt minden párkapcsolati elméletre értem, nem csak a randikra). Tipikus példája az elmélet és a gyakorlat közti különbségnek.


Akármennyire is furán hangzik, de szeretném kivizsgálni ezeket az eseteket, esetleg jobban elbeszélgetni pár delikvenssel, és megtalálni, hol a hiba a gépezetben. Ugyan én sem vagyok csajozógép, az egész távol áll tőlem, de valamiféle tudományos-elemző megközelítéssel tán tudnék valami okosat mondani. Attól sem kell félni,hogy nem merem megmondani, amire jutottam :P És mint aki csak most ismer meg benneteket, nem hat rám az eddigi életetek, így tiszta lappal indultok. (És minden félreértés elkerülése végett: én is fiú vagyok :D)


[és most eltűnök egy másfélórácskára]

2011. jún. 26. 17:44
 9/35 anonim ***** válasza:
A második vagyok: a megállapításod téves.
2011. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
kedves kérdező: 17:40-et én írtam ott a válasz, hogy kik jönnek be. Egyik sem volt diszkó p*csa, sőt volt olyan amelyiknek kifejezetten rossz volt az öltözködése, mivel arc az elsődleges szempontom...
2011. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!