Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy 35 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy 35 évesen (férfi) nem volt se éllettársam, se feleségem?

Figyelt kérdés
Magamról:Nem cigizek, külföldön élek,magas vagyok, normálisan keresek.
2011. jún. 27. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális. Semmi baj nincs ezzel.

Barátnőd volt már?

2011. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

volt egy 3.5 éves kapcsolat, és egy 9 hónapos meg egy 6 hónapos


de 6 éve semmi, gondoltam ez lehet az oka??

2011. jún. 27. 00:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésednél is mondtam, nincs veled semmi gond, csak merj kezdeményezni. Magas vagy, táncolsz, és aki táncol az kulturált is, feltételezem férfias is vagy.

Vagy csak nem veszed észre, hogy kiszemeltek téged. :)

2011. jún. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jaj drága vagy, és köszönöm! ma próbálkoztam, és biztos vagyok benne, hogy a bíztatása segített ebben, mert normális esetben nem lett volna bátorságom csak úgy odamentem egy különösen vonzó nőhöz,

A tanácsot követve mintha már ismerném, elkezdtem általánosságokról beszélgetni.Kis idővel rá jött a párja a gyerekükkel(én egy magányos nőhöz mentem, nem gondolhattam, hogy foglalt)

2011. jún. 27. 01:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ez sajnos előfordul :) De sokat jelent, hogy odamentél. Hülyeség ez a mai szemlélet,hogy az udvariasság nem nyerő. Soha senkit nem küldtem el aki normálisan közeledett. Maximum megmondtam tapintatosan és illedelmesen, hogy foglalt vagyok.

Épp ez a baj a mai világgal, hogy rögtön taperolnak,nem kérdeznek, hanem cselekszenek. Ha te udvarias és férfias maradsz, akkor imádni fognak a nők :)

Nézz mindig szét közöttük. Magas férfiakon nagyon hamar megakad a szemünk. Főleg ha külföldön élsz. Ott még nagy előnyből is indulsz, mert más az anyanyelved. Ez genetika, hogy a külföldiekhez vonzódnak az emberek :)

2011. jún. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Össze kell szednem magam,és tényleg sokat jelent,h odamentem vkihez, így visszagondolva odamehettem volna máshoz is,de így olyanhoz mentem, aki szimpatikus volt elsőre is.

nyugaton inkább hátrány a helyi nyelv nem tudása, bár mióta angolt jól beszélem,ezt használva jobb benyomást tudok szerezni.

Na most jót mosolyogtam, jól is nézett volna ki a medence partján csomó ember előtt odamegyek egy vadidegenen nőhöz, és letaperolom :)

Köszönöm, és jó éjt :)

2011. jún. 27. 01:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig ha tudnád mennyi ilyen van:)

Nagyon szívesen máskor is.

Neked is jó éjt :)

2011. jún. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!