Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogy esne, ha veszeked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy esne, ha veszekedés után így akarna békülni a fiú?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, nem jártunk meg semmi, csak nagyon tetszik és beszélgettünk, meg randink is lett volna. Az a baj, hogy összevesztünk, és nem szólunk egymáshoz se, meg semmi.

Mit gondoltok arról, ha félrehívom, és bocsánatkérésképp adok neki egy őszinte puszit? Hogyan reagálná le?

Köszi előre is!!


2011. nov. 7. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt.
2011. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb amit tehetsz.. ;)
2011. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a személyes tulajdonságaitól függ. Ha nagyon lobbanékony, akkor lehet, hogy ez nem lesz jó megoldás. A legjobb lenne, ha először csak megbeszélnétek, ha látsz reményt, akkor jöhet egy nagy ölelés, és a puszi.
2011. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:
bocsánatot kérni őszintén kell, egyenesen, nyíltan és egyértelműen. utána lehet puszizkodni, de ez így önmagában nem old meg semmit.
2011. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is...először kérj bocsánatot, utána öleld meg és egy pusziiit :)) semminek sem örülnék jobban *.*
2011. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen úgy gondoltam, hogy bocsánatot kérek, és utánna egy puszi.(:

De nem fog elutasítani? mégiscsak összevesztünk...

2011. nov. 8. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy :D Én nem utasítanálak el semmiképp, egy ilyen béküléssel szerintem leveszed a lábáról, eszébe sem jut tovább haragudni.
2011. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!