Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok: Volt már, hogy éreztét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Volt már, hogy éreztétek, Ő az, de tudtátok, hogy nem működne?

Figyelt kérdés
Pár rossz kapcsolat után találkoztatok végre egy férfivel, akivel éreztétek, hogy tök jól összeilletek, hogy amik különbségek vannak, azok is csak a kapcsolat előnyeit képezhetik, hogy ez a kapcsolat más lenne, talán igazi és nem egy párhónapos rövid kapcsolat. Aztán pedig, mikor már kezdett megvalósulni, kiderült hogy bizonyos okok miatt mégsem tudtok együtt lenni (értem ezalatt: munka, életvitel, időbeosztás, stb.)? Ha igen, mi volt a történet és mi lett a vége? Mit tanácsoltok?
2011. jún. 27. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt. Olyan volt, hogy voltam valakivel, de tudtam, hogy ebből nem lehet házasság mert nagyon különbözünk és ezek a különbségek nem áthidalhatóak. 6 és 3 éves kapcsolat volt. Most 1,5 éve vagyok együtt jelenlegi párommal, és érzem, hogy igen Ő az, és nincs semmi ok, tényező ami miatt ne tudnánk együtt lenni szerencsére. Bár szexuális élet lassan egy éve nincs( egészségügyi okok miatt) és mivel így is átvészeltük együtt a problémát, így biztos vagyok benne, hogy jobbat nem is választhatnék. Ha leírnád a konkrét történeted talán többet tudnánk segíteni.
2011. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Éreztem!

El balfa.szkodtam a lehetőséget.

Nem mutattam ki, mit szeretnék, nem voltam elég egyértelmű, amúgy is visszafogottabb vagyok, és elszalasztottam Őt.

Egy jó erős, férfias nő ráakaszkodott, és megszerezte.

Most nagyon a markában tartja.

Sajnos.

Én meg nem csinálok semmit.

Ő sem boldog, de már összeköltöztek, mit lehet tenni...?

Annyira azért nem vagyok aljas, hogy várjam azt, hogy mikor lesz vége a kapcsolatuknak.

Úgyhogy úgy érzem elszalasztottam az esélyt.

De a mai napig úgy érzem, hogy Ő lehetett volna a Nagy Ő.

Hát...

Így jártam!

2011. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos volt. Egy ideig egyuttvoltunk de o egy kicsit elzullott, elvaltak utjaink.erezzuk nogy nincs vege mert nem birjuk egymas nelkul.azota is szenvedunk.nagyon nehez:(
2011. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Timpike ***** válasza:

én is voltam hasonló cipőben!

Engem a fiuk csak ki használtak, és én mivel fiatal vagyok el is hittem hogy nem csak arra kellek nekik és túl vagyok 2 olyan kapcsolaton amit meg is bántam. A mostani barátommal éreztem egy időben ugyan ezt mint mostte!

De szerintem nincs olyan akadály melyet nem lehetne legyőzni, a kedvesem Ceglédi én meg Gyömrői vagyok és meg oldottuk, hosszas és egy két kínos beszélgetés után amit a szüleimmel kellet beszélnem nagy nehezen meg engedték hogy őszes költőzünk, igaz az édesapám még mindig neheztel rám mert az említett sráccal 10 év van köztünk, de ez engem nem érdekel, majd megszokja hogy nem velem korú a srác:)És az a lényeg hogy nagyon szeretjük egymást és nem érdekel minket más rosszal meg jegyzése. Remélem tudtam segíteni a velem megtörténttel. 22 éves L

2011. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

volt hát!


megismerkedtem egy pasival, első randin azt éreztem, hogy hűű vele le tudnám élni az életem. és mielőtt azt hiszitek, h csöpögős nyálas romantikus csaj vagyok: nem, sőt, az ellenkezője. soha életemben nem gondoltam volna, hogy valaha ilyet fogok gondolni, nemhogy az első randin. épp ezért (meg a korábbi csalódások miatt) úgy álltam hozzá, h túl szép, h igaz legyen.


aztán jött is a hidegzuhany: túlságosan hozzászokott a magányhoz, az egyedülléthez, és egy korábbi nagy csalódása után (évekig együtt élt egy csajjal, aki úgy szakított vele, h szakítás napján haza sem jött, hanem egy közös ismivel dugatta magát, majd egy hétre rá már az új(!!) pasihoz költözött) nem tudott elköteleződni egy lány mellett sem. emellett nagyon szerettük egymást, de éreztük, h ez így nem fog menni.


nekem nem szabadna hidegnek és bizalmatlannak lennem, neki pedig abba kéne hagynia a flörtölgetést és nem kéne meginognia és félnie az elköteleződéstől. hosszú hosszú idő után végre úgy néz ki, h sikerül. másfél éve vagyunk együtt, és bár nagyon hosszú és nehéz út áll mögöttünk, úgy érzem, megérte, mert megtaláltam a másik felem:)

2011. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy rég óta ismerjük egymást, tényleg csak pár hete, de rengeteget beszélgettünk: órákon keresztül, személyesen-telefonon-interneten, mindenhogy. Nem egy rossz kapcsolatom volt előtte (3-4, ebből 2minimum hatalmas hidegzuhannyal ért véget) és Ő azok után a pasik után egy hatalmas mérföldkő. Úriember, jól nevelt, és a randi nem merül ki egy moziban. Hasonló dolgokat szeretünk és hatalmas az egyetértés, mégis tudunk mindenen nevetni illetve "húzni egymás agyát" heccelődni. Csak nagyon kevés időnk van, múltkor is csak másfél órára sikerült találkoznunk. Persze, csókok csattantak, de élveztük egymást társaságát, rengeteget nevettünk, de az a másfél óra 10percnek tűnt.. Ekkor jött(ünk) rá, hogy ez így nem oké: Ő reggeltől estig minimum talpon van, rettentő kevés ideje van, és bármikor közbejöhet valami, nekem pedig így nyáron a meló miatt szintén nehézkes: egy héten 5-6, rossz esetben 6,5 napot dolgozom. Beszéltük azt, hogy ősztől egyikőnknek sem ennyire zűrös, akkor meglátjuk, de kicsit félek: ha most ezt elfogadjuk, mi garantálja, hogy azok az érzések amik még csak most alakulnának, nem jönnek elő akkor? Ha csak elszalasztom? Komoly kapcsolatot akarunk mind a ketten, és elég határozottak is vagyunk, az életünk és saját szabadságunk szintén fontos, ugyanakkor ugyan arra vágyunk is: megbízható, fix párra és partnerre minden szempontból. Megértem, hogy mennyire elfoglalt, azzal nincs probléma. Csak úgy érzem, hogy kell nekem, hogy mellette végre boldog lehetek és szeretetet is adhatok, egyszerre.
2011. jún. 27. 17:50
 7/14 anonim ***** válasza:
utolsó vok: mennyi idősek vtok?
2011. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ő 20, én 18. Lehet, hogy még fiatalnak tűnik, de mindketten érettebbek is vagyunk, mindkettőnket megnevelt az élet...
2011. jún. 27. 19:22
 9/14 anonim ***** válasza:
ha fiatalok vagytok, akkor nincs mit veszíteni sztem, vágjatok bele:)
2011. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt...

Kapcsolatnak indult, apróság miatt megrendült a bizalmam, szakítottunk.

Aztán újra megpróbáltuk (csak akkor már éreztem, hogy halálosan szerelmes vagyok belé, de nem mertem kimutatni), ő meg nem annyira tudta, mit akar.

De mivel szerettem, belementem bármibe, csak hogy vele lehessek.

Végül meg már csak "arra" kellettem neki, aztán minden indok nélkül eltűnt az életemből...

2011. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!