Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet jelenleg a párkapcsolatoddal?

Figyelt kérdés
Ha jó/rossz kiírhatod magadból (: Kort, nemet és hogy mióta vagytok együtt írjátok le! Köszönöm előre
2011. jún. 27. 18:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ilyenekre gondoltam, hogy hol van most a párod, mennyire vagytok szerelmesek, hogy működik a kapcsolat, min vesztetek össze utoljára stb.
2011. jún. 27. 18:06
 2/14 anonim ***** válasza:
Most jött el a pillanat, hogy kimondta, hogy szeretlek. Én meg még nem tudom kimondani, örülök is de félek, hogy csak hazudik, nem tudok bízni senkiben, ez a lehető legrosszabb...3 hónapja együtt.
2011. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

szakítottam vele 3 hete..nem annyira keresett meg blablaa (Y)

17/L

2011. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
25éves lány vagyok 3éve vagyunk együtt. Lassan már itthon lesz munkából. Éppen őt várom :D Nagyon szeretjük egymást, teljes mértékben megtaláltam benne a másik felemet. Nincs olyan amit nem szeretnék benne, szerelmem, szeretőm és a legjobb barátom egyben. Szerencsésnek mondhatom magam!
2011. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok. Ő otthon, én itthon az ország két végében. 1 hét múlva látjuk egymást legközelebb :( A távolság ellenére minden rendben van köztünk, nem tudom mi lenne velem nélküle. Nagyon szeretem, és boldog vagyok vele, és úgy tűnik ő is velem. Egy éve vagyunk együtt.
2011. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Első válaszoló, ha három hónap után mondta ki, akkor biztosan van valami mélyebb tartalma. Egyébként én is ilyen vagyok mint te, bizalmatlan és alapból nehezen mondom ki, hogy szeretlek.

Második v. majd lesz jobb ;) Úgyis itt a nyár, lehet pasizni.

Harmadik v. jó olvasni, hogy vannak ekkora szerelmek 3év után.

Negyedik v. én is távkapcsolatban élek lassan 1 éve és tudom milyen nehéz elviselni a hétköznapokat. Mi csütörtökön találkozunk, alig várom már:)

2011. jún. 27. 18:24
 7/14 Annie3 ***** válasza:
Több mint egy éve vagyunk eggyütt,elég sokat veszekszünk, mert sem ő sem én nemvagyunk valami kötélidegzetűek,de ő azért még engem is lehagy ebben,mert olyan apróságokon is kitud akadni,hogy akkor rajtam van a sor,hogy kiakadok,hogy kiakad ilyen apróságon. Mostanában elég sokat veszekszünk, viszont nagyon szeretjük egymást és ezért nemszakitottunk még.
2011. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én jelenleg sehogy sem állok párkapcsolati részen. Nincs barátnőm :/ 18/F
2011. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3 és fél éve vagyunk együtt, 3. hete, hogy kiment Németországba dolgozni, szinte nem is tudunk beszélni. Július végén jön haza. Szinte mindennap sírok, mint 1 kislány. Próbáltam elmenni kikapcsolódni, bulizni, de bánatomban úgy leittam magam, hogy sajnos megcsaltam, mert mással smároltam, pedig k*rvára nem akartam ezt. Több ezer forintot költöttem arra, hogy beszéljek vele telefonon és elmondjam, hogy mi történt. Megbocsátott nekem, de én még mindig olyan szarul vagyok, mert nincs itt. Megfogadtam, hogy az életbe többet nem iszok alkoholt, mert csak az ember életét teszi tönkre. Nem tudom, hogy mennyire sikerült neki túltennie magát az egészen, mert én nagyon szeretem, vele akarok lenni örökre. Hát így áll most a helyzet :S :(
2011. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat? ez nekem ismeretlen fogalom... nem volt még soha barátnőm és szerintem nem is lesz... legalábbis nem látok rá esélyt (sajnos)
2011. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!