Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "csak" annyi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "csak" annyi értelme van jelenleg a létezésemnek, hogy másokon segítek?

Figyelt kérdés
Alapjába véve nevetős, elvileg jó humorú, hülyülős lány vagyok, mindenkit igyekszek felvidítani, és általában sikerrel is járok. Szeretek segíteni szerelmi, lelki ügyekben másoknak, néha még kívül állóként jobban átlátom a dolgokat, és olyat tudok mondani, amire az illető nem is gondol. Nekem nincsenek szerelmi gondjaim, ügyeim. Még csak olyan sincs aki tetszene. 12 évesen voltam szerelmes először, teljes szívemből. Elég nagy érzelmi trauma volt, mire túltettem rajta magamat volt vagy másfél év. Azóta már 15 vagyok, de még csak olyan ember sem volt, akire azt mondhattam volna, hogy igen, ő tetszik. Nem hinném, hogy nagyok az elvárásaim, csupán annyit szeretnék, hogy szerelmes legyek a barátomba. (majd ha lesz) Akkora ürességet érzek belülről magamban amikor egyedül vagyok... Ráadásul vesztettem a dolgok iránti érdeklődésemből is. Mármint nem merek teljesen megbízni senkiben. Nyilván mindenkinek vannak dolgai amit senkinek nem mondd el... Ki érez hasonlót? L
2011. szept. 2. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok!! Mintha rólam írták volna! Azzal a különbséggel, hogy 16l vagyok :)

Az, hogy másokkal vagy(akár lelkizel, akár segítesz valakinek) kifizetődik!

Légy optimista(én is próbálok az lenni) =)

2011. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat foglalkozol másokkal, és keveset önmagaddal. Szép és jó, egyben értékelendő, ha odafigyelsz másokra, de ott vagyunk mi is. Önmagunkkal is kell foglalkozni, elvégre nem 0-24 órás lelki segélyszolgálat vagyunk. 15 évesen meg nem kell aggódni, majd jön a szerelem. De miért nem bízol? Mi olyan trauma ért, ami miatt 15 évesen nem bízol senkiben?
2011. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy azóta nem voltál szerelmes? :) ;)
2011. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Majd többnyire kinövitek:) Nálam is ennyi idősen így volt majd jött egy kis szerelmi bánat de azt inkább ne válasszátok, mert rosszabb mint az üresség mert az majdnem olyan mint az űr:S:P:D Majd megtetszik valaki és onnantól kezdve minden ok... Manapság azonban nálam is visszatérőben van ez az érzés de lefoglalom magam, így már nem annyira rossz mint 15-16 évesen :) Nekem is vannak dolgaim amiket senkinek se mondok el, mert csak na... és 100%-osan nem is bízom meg senkiben se. Sajnos vannak bizalom témában kellemetlen emlékeim, így egyelőre így maradtam:P Ez az érzés szerintem sose fok teljesen elmúlni, de megtanulja mindenki kezelni (már amennyire lehet). Sok sikert hozzá:)

22L

2011. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy egészséges kételkedés a másikkal szemben, meg jó ha szkeptikus az ember kicsit, de nem szabad átesni a ló túloldalára. A bizalmatlanságot sem szabad megszokni, mert akkor még a papírlapban sem fogsz bízni. Meg kell fejteni miért lettünk bizalmatlanok, valami kiváltotta, egy cselekmény, egy szituáció. Ha az egésznek a forrását megértjük, akkor igazából megoldódik a bizalmatlanságunk, legalábbis megértjük, hogy miért is vagyunk bizalmatlanok. De az hogy most bizalmatlan vagyok, ez van, az nem jó társ egy életre előre tekintve.
2011. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, annyi különbséggel, hogy én fiú vagyok, néha én is ugy érzem h élni sincs értelme...
2011. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22:08 én tudom, hogy miért vagyok mindenkivel bizalmatlan, de ettől még ugyanúgy bizalmatlan vagyok... Sokra nem mentem vele:| De azért egy hasznos értékelés ment.:)
2011. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszi. Hát pedig egyszer túl kell tenni magadat ezen. El kell kezdeni bízni az emberekben, meg önmagadban leginkább. Bíztok magatokban? Most nem másokban, önmagatokban. A bástya építgetéssel, buborékban ücsörgéssel nem mentek semmire. El megy mellettetek az élet. Én nekem is volt ilyen korszakom, hosszú éveken át, de rájöttem, hogy semmi értelme begubózni.
2011. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én már magamban se...És nem is fogok.

Én akkor se tudom magamat túltenni rajta...Könnyebb mondani és ezt te is tudod:S

Ide is felraktam, de nem mentem sokra vele...

Ha érdekel röviden a történet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát pedig amíg magadban nem bízol, addig másban sem. Nekem is volt egy kapcsolatom, 3 hónapig tartott. A lány bejelentette egyik napról a másikra, hogy nem szerelmes. Na mondom most ezt miért. Úgy, hogy előtte egy héttel azt mondta, hogy velem szeretne lenni. Húztuk pár napig, de aztán szétmentünk, közös megegyezéssel. Máig nem értem az okát, hogy miért. Mondta hogy nincs másik srác, nem is unt meg, nem is akar másik kapcsolatot. Mindegy is talán. Akkor ott bennem is lett egy törés, hogy én ott voltam mellette lelkileg meg minden, és ennek ellenére, így lekoptatott. Na sebaj, az élet megy tovább, majd lesz más. De túl kell tenni magunkat a sérelmeken. Ő 6 pasival kavart, hát olyan is, majd vissza kapja az élettől. Annyi nő van még, nem szabad egyikhez sem, sőt senkihez, és semmihez sem ragaszkodni túlzottan, mert egyszer mindennek vége. Én úgy fogom fel az emberi kapcsolatokat, hogy nem véletlenül találkozik két ember. Azért, mert dolguk van egymással. Ha elvégezték azt, amiért találkoztak, akkor szétszélednek, ez nem tudatosan működik. Ilyenkor jöhetnek nézeteltérések, vagy szimplán megunják egymást, lekopnak egymásról. Járj el haverokkal, nem kell szétpartizni magad, egy kis sörözés, vagy bármi. Kösd le magad, lapozz a lány felett, nem ér annyit egy nő sem (se férfi), hogy most éveken át bezuhanjunk a szakítás miatt. Pláne hogyha ilyen volt a lány, szanaszéjjel tüzelt. Ilyenkor a legrosszabb begubózni, mert felemészt. Hagyjuk, hogy felemésszen. Mint mondtam, járj el, keress magadnak új célokat az életben. Tűzz ki valamit, nem kell a Jupiterre szállni, valami rövidtávút. És az is ad önbizalmat.
2011. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!