Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rákérdezzek?

Figyelt kérdés
van egy pasi akivel már randiztam.a legutóbbi randink elmaradt.azt mondta be fogjuk pótolni.de semmit nem mond h mikor.én pedig nem merek rákérdezni mert már úgy érzem h nyaggatom ezzel.mit tegyek,rá kérdezzek?nem venné nyomulásnak?vagy várjam meg még ő kérdezi meg h mikor talizunk?csak mert ez a bizonytalanság tök rossz,meg akkor én is úgy alakítm a hétvégém.légyszi gyorsan válaszoljatok mert épp beszélgetek vele msn-en.köszönöm.
2011. jún. 27. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg.:) Mondd,hogy sűrű a nyarad,és tudni szeretnéd mikor ér rá.:) Ettől még nem fogsz nyomulni.:)
2011. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nckf,hskfhuelaksfd ***** válasza:
sztem ne kérdezz rá. ha randizni akar veled, akkor fog szólni. ha nem szól, akkor nem akar. de ne akaszkodj rá, azzal mindent elrontasz..
2011. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már késő,rákérdeztem:Smost ír választ....
2011. jún. 27. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
majd írd le mi történt :D
2011. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de hát beszélgettek, ez jo jel :) szerintem nyugodtan rá kérdezhetsz, h még tartozik vmivel, mikor szeretné bepotolni, mert egy csomo programod van, de egy alkalommal szánsz rá időd :) én vhogy igy csinálnám
2011. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mit mondott??
2011. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megbeszéltük a dolgot,és csütörtökön találkozunk:)))köszönöm a válaszokat,és bocsi h csak most válaszolok!
2011. jún. 28. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!