Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Rákérdezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Rákérdezzek?

Figyelt kérdés
Nyílt dolog, hogy van barátnője a srácnak, még szoktam is odavágni neki, mégis keresi a testkontaktust. És egyszerűen nem tudom leállítani, még jobban csinálja.
2011. júl. 21. 18:24
 1/9 anonim válasza:

sztem csak 2 esély lehet arra h miért csinálja ezt

1.nyomulni akar rád,neki nem elég 1 pár több kell....

2.a jelenlegit akarja féltékennyé tenni h minnél jobban kívánja őt

de ez csak sztem

2011. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mond meg a barátnőjénak majd ő leálitja
2011. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert szórakozni van kedve és veled megteheti. Már nem azért de velem is mindig ezt csinálták a srácok amikor még hagytam... de már nem hagyom. Bárkit le lehet állítani csak legyél határozott, komoly, kemény, vagy ami épp kell az adott szituban.
2011. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Barátnője nem hiszem hogy tudná és nem ismerem.
2011. júl. 21. 18:35
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondták, hogy alapból ilyen, de már nagyon unom és zavar, ahogy közeledik, pedig okot nem adtam rá.
2011. júl. 21. 18:39
 6/9 anonim válasza:
Egy erőteljes térdes a lábai közé :D
2011. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A pasikban él a vadász ösztön ezt el kell fogadni. Mindig is lesznek csalfa pillantások.


Szerintem a pasi:

-vagy nem elégedett a párkapcsolatával

-nem megbízható


Mondd meg neki, hogy álljon le, ha nem akar semmi komolyat. Vagy ha téged szeretne, de te őt nem, akkor utasítsd vissza. Egy könnyed gesztussal :

pl.: Köszi, örülök, hogy tetszem neked, és hogy érdeklődsz, de ez nem kölcsönös. :)

2011. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyugi csak meg akar b@szni
2011. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó ott a pont.
2011. júl. 22. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!