Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beetlejuice kérdése:

Szerintetek rákérdezzek?

Figyelt kérdés
Van egy olyan megérzésem, hogy a barátom még mindig a volt barátnőjébe szerelmes. Meg egy csomószor eszébe jut, ami nem lenne gond, mert persze nekem is eszembe jutnak néha régi emlékek, de ezeket muszáj közölni is? Amúgy még mindig tartja vele a kapcsolatot, ami amúgy nem zavar én is szoktam beszélgetni az egyik volt barátommal. De ez a gondolat nem hagy nyugodni, hogy az az érzésem, hogy még őt szereti, megkérdezzem tőle?
2011. júl. 18. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért ne? Én azt tenném. Ha mindent megumáltok jó a kapcsolat persze, belefér.
2011. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt és az előző kapcsolat mennyi ideig tartott? Ha még az elején vagytok nem meglepő, ha sokat gondol az exre, nehéz túljutni egy komoly kapcsolaton...
2011. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Éppen az, hogy nem volt komoly az a kapcsolata, nem sokszor találkoztak, mégis ő volt a nagy szerelme, ezt ő mondta, meg még nem is találkoztak már szerelmes volt belé, és a lány szakított vele, már kb több mint 1 éve történt.

19/L 25/F

2011. júl. 18. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez egy kicsit furcsa nekem...ha mindent megbeszéltek egymással, akkor nyugodtan kérdezz rá, lehet csak olyan dolgokat tudtak együtt csinálni, vagy beszélgetni, ami fontos volt a barátodnak, beszéljetek erről...
2011. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:) Sajnos én legbelül érzem mi lesz a válasz tőle erre a kérdésemre. Amúgy mindenről el tudunk beszélgetni, de azt nem érzem, hogy belém szerelmes lenne. A nagy szerelme utáni barátnőjébe se volt szerelmes, csak úgy elvolt vele, aztán végül szakítottak.
2011. júl. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!