Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig a kissé szerencsétlen, gyenge, tutyimutyi férfiaknak tetszem?

Figyelt kérdés

Én magam is egy határozottabb jelenség vagyok, ezért igényelném a nálam dominánsabb partnert .DE valahogy sosem alakul úgy, én mindig a kérdésemben foglaltaknak tetszem sajnos :S .


Mit lehet ez ellen tenni ? Így 25ön túl elég aggasztó ez a dolog ..-mert már vágynék egy jó párkapcsolatra amit én is szívből fel tudok vállalni .

Mások által dekoratívnak mondott nő vagyok ,és mégsem alakul sose olyannal semmi aki nem jelentene többet ..

:(


Valaki hasonló helyzetben ?

Megoldás?


Köszönöm.


2011. jún. 28. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hopp 25ön túl. 10év korkülönbség sok. Bocsi. De amúgy itt az élő példa hogy nem vagyunk egyedül!
2011. jún. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aztamindenit első, asszem szegénynek most adtál még egy k.rva nagy pofont!! :-D
2011. jún. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Similis simili gaudet. Hát ezért.
2011. jún. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivel? Azér hogy én 15 vagyok ő meg vagy 10évvel idősebb nálam? Ez tény. Senki sem mondta hogy öreg, sőőt. Én konkrétan ahogy leírta fiatal és szép nőnek képzelem, azok alapján ahogy leírta. De 10év korkülönbség, azért kicsit sok!
2011. jún. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy domináns?Nálad ez mit jelent?

És a tutyimutyi, gyenge?

2011. jún. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

15 éves fiú ! :) valóban sok a korküli -a húgommal vagy egyidős. Amúgy ő is gyönyörűszép kislány ! ;) de most annyi pasi nyüzsög körülötte ..


Érdekes ez amúgy lehet személyiségkérdés is .Nem tudom.


DE kedvesek vagyok h írtatok !


ÉS MÉG ÍRJATOK TÖBBEN hátha van valami kilátás nekem is :S..

2011. jún. 28. 01:00
 8/12 A kérdező kommentje:

Dominns :határozott, van véleménye. Nem makacs, és hajlandó gondolkodni .Nyitott és hajlandó új gondolatok befogadására. Valamint van stílusa megjelenésben .Az mindegy h famer poló vagy öltöny zakó ..ezeken az embereken látszik h van tartásuk.Nem kicsinyes ,és nem alázza meg a nála gyengébbeket. Helyén van az önértékelése(értsd :se feljebb,se lejjebb ,pont ott ahol kell)Tud laza és igazán felszabadult lenni.


Tutyimutyi ,gyenge.: borzasztó feminin vonások,túlzott szenzitivitás, kissé hanyag külső,nem igazán férfias ,a tartása is beesett ,látszik a kisugárzásán ha nincs mellette (Anyuci ) v egy kemény nő akkor magatehetetlen - független attól h hány éves . Nem lendültetés, és nincs benne semmi inspiráló,egyedi,spontán. Mindig klisé szerű ,és borzasztó energiaelszívó.

2011. jún. 28. 01:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz körökben mozogsz. Esetleg Te hozod ki belőlük, mert kicsit anyáskodó vagy. Kacérkodj egy olyan pasival aki határozott, talpraesett. Nehéz így válaszolni ez alapján.


33/F

2011. jún. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19F, még mindig kevés a "25-ön túl"-hoz... határozottnak határozott vagyok, de kapcsolatokban (lánnyal baráti, vagy párkapcsolatban) inkább alkalmazkodó vagyok mint domináns, megvan a magam véleménye, ha kell érvényesítem azt, de szívesen alkalmazkodom ahhoz, akit kedvelek, szeretek. Ez a "25-ön túli" kor nem olyan vészes, ne legyél elkeseredve, tuti találsz magadnak valakit akivel összeilletek.
2011. jún. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!