Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a jófej, helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a jófej, helyes srácok? Vagy csak én vagyok szerencsétlen? (Lent! )

Figyelt kérdés
Állítólag szép és kedves lány vagyok.Én utálok magamról ilyeneket irogatni, de higgyétek el, az utcán minden második srác megnéz.(<-már kezdem unni:D) Több barátom volt eddig, de sosem fogok ki normálisakat. Az egyik tiszta hülye, a másik hihetetlenül erőszakos,de volt olyan is aki egyszerűen semmibe vett.Pedig,mielőtt még valaki ezt irná- egyaltalán nem a külső alapján ítélek. Anyukám múltkor már azzal viccelődött, hogy "Ilyen jó csajnak nem a legrondább pasikat kéne felszednie." De nekem nem a külső az első.Leginkább a jófejséget, a humort, a kedvességet értékelem. Egyszer találkoztam olyan sráccal aki jófej és helyes is volt, de csak egy kalandra kellettem neki.Mit gondoltok? Én vagyok ennyire szerencsétlen?
2011. aug. 8. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
49%

Én jófej vagyok, a helyes az meg midnenkinek más, azt mi honnan tudjuk hogy neked milyen a helyes?

21f

2011. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
Itt vagyok :D Én megfelek minden kritériumodnak. Habár , attól függ mennyi pasid volt eddig. HA egy kis ribi vagy akkor nem kellenél , bocsi kinőttem már ebből .
2011. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim válasza:
Nem. Manapság már rengeteg srác aberrált, hála a médiának, tv-nek, internetmocsoknak. Sajnos tudom, mert engem is rendesen "fertőz".
2011. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
Szimplán peches vagy. :) Ha gondolod, írj privit, hátha jól kijönnénk. :)
2011. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a "problémám" :/
2011. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. És ne haragudj, nem vagyok "ribi".
2011. aug. 8. 22:53
 8/69 anonim ***** válasza:
Én megdugnálak, ha csak ez kell:D
2011. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 ediZeJ ***** válasza:
Én a lányokkal vagyok így... nem vagyok egy Brad Pitt de rondának se mondanám magam csak eddig érdekes lányokat fogtam ki ha gondolod írj privit :]
2011. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 mimano ***** válasza:
Gratulálok, egyből ugrott is a sok kiéhezett majom.
2011. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!