Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Laposodik a kapcsolat, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laposodik a kapcsolat, mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatról van szó, egy-két éven belül esküvőt tervezünk. Most jött el az a pont amikor úgy érzem laposodik a kapcsolat. Hétköznap kora reggeltől este 6-ig dolgozik, hazajön, fürdik, eszik, beszélgetünk kicsit és utána alvás... Ez megy minden nap. hétvégén annyi változatosság, hogy megyünk ide-oda, esetleg kirándulni vagy látogatóba. (a nemi életet nem részletezem, azzal minden rendben).

Hogyan lehetne kicsit feldobni a hétköznapokat meg magát a kapcsolatot?


2011. jún. 28. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit csináljon, talán mondjon föl? Amikor az én párom hangoztatja, hogy alig lát, akkor mindig felajánlom neki, hogy felmondok másnap, és akkor egész nap együtt lehetünk. Erre lenyugszik. Ennyi, munka van, és ez eltart pár évtizedig. Ha a hétvége rendben, és a szexuális élet is jó, akkor nem lehet okod panaszra. Gondolom nem számítottál te sem arra, hogy 60 éven keresztül tartó lángolás lesz a kapcsolatotok...
2011. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
néha menjetek el egy romantikus vacsorára, egy wellnes fürdőbe, v csak esténként sétáljatok egyet a városban/faluban! olyankor kialakulhat az a bensőséges kapcsolat köztetek, ami ugy érzed hiányzik.
2011. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vacsorával, kis vetkőzés, sétálás este nem kell sokat 20 perc az is elég..
2011. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen az élet, nem csak arról szól, hogy együtt vagytok és a kapcsolatotokat építitek.
2011. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
szerintem a családok 99%-a ugyan ezt a normális életet éli! Nem értem mi ezzel a gond? Hétköznap az emberek dolgoznak, hulla fáradtak. Hétvégén meg ha kirándultok, meg mentek ide-oda, akkor szerintem még többet is csináltok, mint a legtöbb kapcsolat. lehet az a baj, hogy túl magasra tettétek a lécet, már az elején és így nagyobbak az igények is. :S
2011. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a hétköznapokkal sokat nem lehet tenni, mert pihenésre szüksége van. Egésznapos meló után nem lehet elvárni tőle, hogy még valahova menjetek.

Esetleg napközben egy-egy szerelmes, játékos, vicces sms, valami meglepi mire hazaér, amiről tudod, hogy feldobja, vagy elmész elé, így talán még lenne ereje sétálni egyet, fagyizni...

Sok lehetőség nincs sajna, legalábbis én nem látok, mert a hétvégékkel nincs gond ahogy írod. A munkaidőn pedig nem lehet változtatni:(

2011. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Totálisan megértem a kérdező aggodalmát. A hétköznapok megölik a szerelmet. Nekem 13 éve tartott a kapcsolatom, amikor kezdtem ezt érezni. Aztán jött a magány. Na meg a sok megoldandó dolog, amit egyedül kellett véghez vinnem. Úgyhogy szeretnélek bíztatni, de a saját tapasztalatom az, hogy ennél már csak rosszabb lesz. Főleg ha még 1-2 gyerkőcöt is bevállaltok. Te tudod mit érzel. Ha logikusan végig gondolod, bárkivel is élnél, ugyanez lenne a vége. Akkor már valaki olyannal tedd ezt meg, akivel mindezt végig tudod csinálni. Nincs más megoldás: megszoksz vagy megszöksz. Sajnálom.
2011. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha a szexuális életetek tényleg rendben van és hétvégente rendszeresen kimozdultok együtt, akkor olyan nagy gond azért nem lehet :)

Aki hétköznap sokat dolgozik, attól nem lehet munka után sokat várni. Ha beszélgettek, együtt esztek, az abszolút elég, szerintem. Néha iktassatok be egy sétát, fagyit, gyors vásárlást, ilyesmit.

Vagy esetleg befogadhatnátok egy kutyát (ha te nem dolgozol olyan sokat) és a vele való együttes foglalkozás, séta stb. talán kissé feldobná a kapcsolatotokat :)

2011. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15:32 vagyok.

Amúgy engem is eléggé zavar ez a hülye xar élet, hogy egy átlagembernek a hétköznapjai csak a munkáról és az amiatti fáradalmak kipihenéséről szólnak, de sajnos ez van :(

2011. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!