Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki lenne velem kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Synyster93 kérdése:

Valaki lenne velem kapcsolatban facebook-on? /: fiu 18 debrecen

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:03
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
hát annyira nem is kell már még mindig ő csak annyi a baj hogy tegnap is bebaszott értementem csokoloztunk meg amugyis mondta hogy nagyon szeret meg folytatná csak már nemtudok nélküle élni mással meg egyszerüen nem lennék boldog ):
2011. jún. 28. 19:18
 12/53 anonim ***** válasza:
de most akkor miért szakítottatok, ha azt mondja, hogy szeret vagy mi volt a baj?:S
2011. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
és ne mondj már ilyet, miért ne lehetnél boldog, biztos kell idő még túlteszed rajta magad, de próbálj meg valamit csinálni vagy ilyesmi, amitől jobb kedved lenne, vagy amivel eltereled a figyelmed:)
2011. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
az igazság hogy megint rászoktam a füre meg a piára pedig barátnöm tudott ezekröl leszoktatni és most megint ennek élek :S
2011. jún. 28. 19:29
 15/53 anonim ***** válasza:
de tényleg próbáld meg összeszedni magad, mert ezzel csak magad teszed tönkre, biztos van valami amitől jobban éreznéd magad(ezeket kivéve), én pl. ha éneklek és hangszeren játszok attól mindig jobb kedvem lesz, még ha ilyen hangulatba vagyok, mint most te akkor is:)
2011. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
meg általában,ha valami miatt rossz kedvem van, én úgy szervezem a napom, hogy egésznap csináljak valamit, mindig legyen dolgom, mert akkor legalább egy kis időre terelődik a figyelmem.
2011. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:

Háááá én most ittam magam le az exem miatt:D

Aztán feljöttem ide trolkodni én is egy kicsit:D

2011. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
az jodolog /:
2011. jún. 28. 19:44
 19/53 anonim ***** válasza:

Nem mindenki olyan szerencsés mint te:P

Engem kidobtak akkor kidobtak:D

2011. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
vagy menj el a barátaiddal valahova, a barátok olyan hülyeségeket képesek ilyenkor összebeszélni meg csinálni, hogy jobb kedved legyen:)
2011. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!