Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki lenne velem kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Synyster93 kérdése:

Valaki lenne velem kapcsolatban facebook-on? /: fiu 18 debrecen

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:03
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
debrecen :$
2011. jún. 28. 22:48
 42/53 anonim ***** válasza:
B*szki a kérdésben is ott van a város nevexD
2011. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
ennyi xd
2011. jún. 28. 22:56
 44/53 anonim ***** válasza:
Ám meg ilyen fiatalon ennyi hülyeséget csinálsz?
2011. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
megesik :/
2011. jún. 28. 22:59
 46/53 anonim ***** válasza:

Én mentem aludni mert korán reggel vizsgázom és még másnapos is leszek....

Aludj jól:D

Rosszalkodj sokat meg dugjál meg minél többször egy csajt vagy több csajt?!

Nah szia:P:D

2011. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Olvastam amit írtál, valamivel próbáld meg kiengesztelni barátnőd és kérj tőle bocsánatot, hátha akkor megenyhül!:)
2011. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
már nem.. :/ mindegy összejött a legjobb fiu barátjával hát nemértem azt a gyereket de mindegy magányosan fogok meghalni :S
2011. jún. 29. 22:13
 49/53 anonim ***** válasza:

miért halnál meg magányosan?

18 éves vagy. érted. tizennyolc.

ne mártírkodj.

jó, oké. értem én. miután valaki "elveszti" a szerelmét, totál kilátástalan minden, de annyian vagyunk mint hal a tengerben. valahogy próbáld magad összekaparni. ez nem azt jelenti hogy jövőhéten minden f_sza lesz, hanem egy huzamosabb időnek el kell múlnia. lehet hogy baromi elcsépelt dolog, de kegyetlen igaz az, hogy az idő mindent megold. nekem is legfőképpen az segített.


"A fű jó. A pia jó.

Problem? :D" voltam.

2011. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
tényleg nem mondj ilyeneket, biztos sok idő lesz, hogy összeszedd magad de sikerülni fog!:) És ez is most hülyén fog hangzani, de biztos találsz olyan lányt akit még barátnődnél is jobban fogsz szeretni, és ne is gondolj ilyenekre, még nagyon fiatal vagy, és hidd el, idővel majd sikerül túl tenned magad rajta. Egyébként bennem is ezek fogalmazódtak meg, amikor ilyen helyzetben voltam, csak akkor elgondolkoztam, hogy azért valaki miatt nem kéne ilyennek lennem, meg ilyenekre gondolnom:(
2011. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!