Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok hogyan reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogyan reagálnátok, ha a pasitok mobiljában szexi fotókat találnátok a legjobb barátnőtökről és még pár csajról? Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk eggyütt és meglepett,hogy mit keresnek ott azok a fotók. A pasim 1 hónapja körülbelül üzenetezett a legjobb barátnőmmel,és mondta neki hogy tetszik neki,meg hogy szeretne vele pár dolgot csinálni titokba. A barátnőm mesélte őket és mutatta is az üzeneteket és a pasim telójában is benne vannak. Pedig csak arról volt szó,hogy ha a barátnőm bele menne,akkor csinálnánk valamit hármasban,de azt is a barátom erőltette,én örülök,hogy a barátnőm nem ment bele.
2011. jún. 28. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hátha megjavul? Meg tudom változtatni! Stb. Hányszor hallottam már ezeket! És mindig ugyanaz a vége! Ez a legön-áltatóbb szöveg amit valaha hallottam. Nem fog megjavulni, bár mondhatunk akármit úgysem fogsz ránk hallgatni!
2011. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Összekell szedned magad, látom nagyon szereted ezt a fiút, de igen gyorsan dobd ki ...
2011. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
hát az téged nem szeret....azis 10000000000000000000000000000%
2011. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igen,nagyon szeretem.

00:41 miből gondolod,hogy ő engem nem?

2011. jún. 29. 11:41
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Miből gondolod hogy ő engem nem?"

???????????????????????????????????????

Szerinted miből gondoljuk?? Elolvastad a saját sztoridat? Szerinted ki az aki normálisnak tart hogy ezek után még mindig a barátod??

Nagyon naív vagy, és hagyod magad megalázni!! Ezt nem szabad!! Szerinted a haverjaival mekkorát röhög rajtad hogy mindent benyelsz neki, bármit tehet mer úgyse hagyod el?!

Ha van egy csepp eszed és méltóságod, otthagyod! Hidd el ha ezt megtette veled, még sokkal rosszabbakon fogsz később átmenni.

2012. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és gondolj bele, hogy ez is csak kiderült, akkor miket művelhet amikről te még nem is tudsz..... :/
2012. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Kinyirnám mind a kettőt a fa..ba
2020. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!