Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is átver engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is átver engem? Ennyire drága lenne?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek bő 1 hete töltöttük fel a mobilját (vodafone) és írt nekem kb 30 sms-t és hívott 3-4 alkalommal 3-4 perces hívásnak véve... tegnap még volt neki maradék 500 ft pontosabban 488) ma írt 3 sms-t nekem és hívott 2 percig majd megszakadt a vonal és visszahívott más telójáról, hogy lement a pénze... utána megint megszakadt a vonal... közben kiakadtam, hogy nem csak nekem ír, majd mondtam neki, hogy hazudik és tuti mással sms-ezik a suliban az órákon, mert nekem 2 ezer forint eltart hetekig, ha nem sms-ezem le... szerintetek is átver engem? nyilván valaki mással is sme-ezik... mik a tarifák vodafonban amúgy? én t-mobile vagyok!!
2011. szept. 20. 10:45
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

2 ezres feltöltés volt neki


20/F

2011. szept. 20. 10:46
 2/28 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne töltsd fel neki. Én is jártam már így, a csaj mindenkit hívogatott, rám meg már sose jutott pénze. :(
2011. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tisztában a pontos árakkal de szerintem 15 perc beszélgetés meg 30 sms kb. 1500-ba kerülhet.
2011. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

Ööö, tehát, összefoglalom:


A csajnak adtál ajándékba 2000 Ft-ot, amiből egy jó részét rád költötte.


Aztán te, rendkívül tapló módon számonkéred rajta az ajándékodat? És, ha mással SMS-ezik? Vagy te talán bekötött szemmel jársz, elmartad a barátaidat, mindenkit magad mellől? Mert ha igen, akkor irány a híd, vagy a herélőkés, mert egy idióta vagy.


Ha meg ennyire féltékeny vagy, hogy a barátnődnek van pofája mással is foglalkozni, akkor most szakítsatok, mert ha pokollá teszed az életét, az neked miért lesz jó?


És igen, mással is SMS-ezhet. Sőt, mondok meredekebbet: attól még egyáltalán nem biztos, hogy megcsal. Nekem is van barátnőm, mégis szoktam a barátaimnak SMS-t küldeni. Sőt, vannak közöttük lányok is! Sőt, horribile dictu: beszélgetni is szoktam velük!


Sok tipped nem lehet a társas kapcsolatokról...

2011. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
köszi, csak engem már megcsalt 2x... de mind1
2011. szept. 20. 10:57
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért töltögeted a mobilját ?
2011. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

10:55 -ösnek abszolút igaza van. Viszont ha megcsalt már kétszer mi a francról beszélünk még mindig?

Azt hiszem ezt hívják lúzerságnak.

Kis p@csa aki megcsalt és még töltögeted a telefonját? :D

Szerintem most fogsz kapni itt hideget-meleget.

2011. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Ekkora gyökeret! :D

Most akkó gyorsan tölcsé rá neki egy 10est, azzal több f*szival tud egyszerre sms-ezni. :D

2011. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
de ki mondta, hogy én töltöttem? ő töltötte csak együtt mentünk!!
2011. szept. 20. 11:02
 10/28 Skizofrén atya 1992 ***** válasza:
100%

Hogy te mekkora 1 f@sz vagy.

De az ilyen papucsoknak jól is teszik, az ilyen ribancok, hogy kurogatnak össze vissza, aztán ha kimulatták magukat a jól megszokott papucs ember mindig vissza várja őket.


hány évesek vagytok???,

2011. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!