Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sos tanács kellene? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos tanács kellene? Valaki segítene légyszi légyszi.

Figyelt kérdés
van egy fiu három hete ismerkedünk nagyon ugy nézz ki hogy minden oké nagyon jol megértjük egymást de még nem taliztunk jövő héten fog jönni hozzám 1 napra de nem tom hogy ilyenkor mit szokás mit lehet mit nem még soha nem csináltam ilyet és egy kicsit rá vagyok görcsölve..........nem tudom hogy mit illik az első randin hová mennyünk hogy uncsi se legyen meg már annyi mindenről beszéltünk hogy attol félek nem lessz téma ha valaki volt már hasonló szituba kérem aggyon tanácsot köszönöm 23-éves lány
2011. jún. 29. 12:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bemagyarázod... ha mind a két fél akarja és vágyik egymásra,működik a kémia,és lesz folytatás,akkor miért ne...
2011. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne idegesitsd magad szerintem!Mi van ha neked nem fog tetszeni?:) hallod ugyis majd kialakul minden magatol, az egesz nap illetve a szex is. Felnottek vagytok, ha megtortenik megtortenik:)Kapcsolodj ki es add onmagad, ne idegeskedj:) 23L
2011. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
jaj köszi a segítséget megpróbálok nem stresszelni remélem siker lesz minden .....köszönöm szépen
2011. jún. 29. 14:02
 14/14 anonim ***** válasza:
B+! Te akkora hülye szőke liba vagy, hogy akkor jár a legjobban, ha jól meghág, aztán otthagy a véres rákba!
2011. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!