Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú csak akkor nézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú csak akkor nézi a lányt, érdelődik, közeledik, ha akar tőle valamit? Ha nem akar semmit, akkor nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért,talán mert gyerekkoromban duci voltam és a fiúk csúfoltak,ezért eléggé megmaradt bennem,hogy most is csak azért közelednek,mert bántani akarnak(hogy milyen csúnya vagyok)...:(

Mondjuk általánosban is felmerült az a dolog,hogy azért bántott egy-két fiú,mert tetszettem neki,csak olyan nehéz volt elhinni.....még most se tudom,mert nem jártam utána :/!!! Lényeg,hogy válaszoljatok, köszi!


(Ja és hogyan gyógyuljak ki ebből?)


2011. jún. 30. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én akkor nézek nőt, ha tetszik, de ez még nem jelenti azt, hogy akarok tőle bármit is.

Küldj képet és elmondom, számomra milyen vagy, min lehet változtatni, ha kell.

2011. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha bántóak voltak a piszkálódások, és a súlyodra céloztak, akkor a duciság miatt bántottak.bántani nem szokott egyik fiú sem, ha akar valamit, akkor csak viccelődik, de semmiképpen sem bántóan.
2011. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is csak nézni szoktam a lányokat akik tetszenek. (sajnos)
2011. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de kiskamasz korom óta ez érdekelt, szóval miután végigkérdeztem ezer meg egy pasit, az jött le, hogy érettebb, idősebb korukban már csak a szép lányokat nézik meg, aki nem tetszik nekik azt nem nézik.

És ha esetleg valami nagyon extrémen iszonyú ocsmány, akkor megnézik, hogy hát mégis, "miez?" de szerintem esetedben ilyen nem áll fenn. Ha kövér is lennél, akkor sem bámulnak, hogy cukkoljanak, nem fognak foglalkozni azokkal akik nem tetszenek nekik.

Elképzelhető hogy fiatalabb srácok még csúfolódnak, de ezt olyan 18 fölött kinövik általában.

20L

2011. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!