Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem gondol rám is?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem gondol rám is? Nekem is szükségem lenne rá, és nem foglalkozik velem!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok.5 hónapja jöttem össze a barátommal, ő 23 éves. Előtte már évek óta ismertük egymást, találkozni nem találkoztunk, csak msn-en beszélgettünk. Mielőtt összejöttünk, előtte 4 hónappal hagyta el a volt nőjét, vele 4 évet volt együtt.Amúgy minden teljesen szép volt köztünk, nyár elejéig. Ő nem egy szegény családból származik, amíg csak msn-en beszélgettünk akkor is írta hogy megy a barátnőjével ide meg oda meg amoda. Most volt nyár elején 1,5 hetet külföldön, aztán hazajött, 3 nap múlva ment tovább, ott volt 2 hetet, majd hazajött, le kell mennie a mamája után zalakarosra, meg ő megy a haverjaival a Balatonra. Így május közepe óta szinte nem is láttam. Oké, hogy külfödre nem hív el, nem is tudom kifizetni, a volt barátnőjét nyilván azért vitte mert ki tudta, aláírom, de azért egy haverokkal, balatonra, ahova a többi srác viszi a nőjét miért nem tud elhívni? Arra azért nekünk is futná...és amikor felhívom hogy hol van, még ő van megsértődve, hogy miért ellenőrizgetem. Komolyan nem értem, miért nem gondol rám is? Legalább egy kicsit érezném, hogy foglalkozik velem.
2011. júl. 10. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Így indult a kapcsolatotok? Mennyire vett téged komolyan eddig?

Ha nem kellőképpen bánik veled úgy, ahogy megérdemled, akkor mindenképp meg kell vele beszélned...

Gondolom komoly kapcsolatot akarsz, és közölted is vele...ha neki is ez kell, akkor bizony tennie kell kettőtökért.

Mondd el neki, hogy neked így nem jó, hogy nem tervez veled, és szeretnéd érezni, hogy fontos vagy neki.

Interneten se keres? Nem mondja, hogy hiányzol?

19/l

2011. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát amíg külföldön volt semmit nem beszéltünk, csak abban a 3 napban, amíg itthon volt, amikor meg lement zalakarosra, egyszer kétszer mondja hogy hiányzol. De neten én írok rá általában. Telefonon meg, kikéri magának hogy számonkérem, amikor nem merre vagy?-al kezdem a dumám (amit nem ellenőrzésnek szánok!!) akkor elég normális. De hogy miért nem hív el, azt nem értem.
2011. júl. 10. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahha értem. Hát sajnálom, el tudom képzelni milyen rosszul esik. Figyi, ennek nincs értelme hogy rágódsz, egy normális kapcsolatban alap, hogy együtt tervezitek a programokat...és ha nem vagytok együtt, akkor is érintkezni kéne interneten.

Beszélned kellene vele, hogy úgy érzed, nem vesz elég komolyan, és rosszul esik, hogy nem veled tervez, meg a hozzáállása. Mondd el neki, hogy te mikor lennél boldog.

A leírásod alapján nem lehet egy érett, komoly srác.

Jól gondolom?

Na de ne agyalj...akár hívd fel, hogy fontos megbeszélnivalód van vele...és nehogy bűntudatod legyen...normális kapcsolatban ezt el kell mondani, a másiknak pedig kötelessége változtatni.

2011. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert a külföldöt tényleg megértem, oké menjen, de hogy a Balaton? És arra nem gondolol, hogy elhívjon...Amúgy érett srác,szerintem, esetleg arra gondotlam még, hogy a volt nőjét szereti, még mindig?!
2011. júl. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!