Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig a fiúnak KELL dönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a fiúnak KELL dönteni, lépni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ismerek olyan lányt, akivel ha találkoztam, mindig azt mondta, hogy neked KELL csinálnod, meg TE döntsd el, mert te vagy a fiú.

De. szinte mindenre ezt mondta. Kérdeztem, hogy mit akar csinálni, és az volt a válasz, hogy neked kell eldöntened. És én nem őrültem, hogy de jó, ÉN dönthetek, hanem úgy éreztem, hogy nekem KELL döntenem, és nem volt valami jó.

Meg nem akartam felhívni, mert nem tudtam, hogy tényleg érdeklem-e, és gondoltam majd Ő felhív, ha tényleg kedvel, erre kiderült, hogy nekem KELLETT volna felhívnom, mert én vagyok a fiú. És a fiúnak kell ezeket csinálni.

Minden lány így gondolja ezeket a dolgokat, hogy mindent a fiúnak KELL csinálnia, döntenie?


2011. júl. 1. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én lány (22) vagyok, de nem így gondolom. Pl. felváltva hívjuk egymást, ha egy kicsit összekapunk s ő a hibás elvárom h hívjon, de ha mondjuk én voltam bunkó én is felhívom hogy bocsánatot kérjek. Így van ez a programokkal is, jobb ha ketten döntünk.
2011. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Söt általában sok esetben a nö dönt.
2011. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyennel találkoztam,csak fiúba.Mármint nem ő várta el,hogy ÉN döntsek mindenről,hanem ő mindent magára vett,merthogy Ő a pasi és NEKI kell dönteni,meg az ő felelőssége,ha nem érzi jól magát a lány és egyéb hülyeségek...Szerintem ez,hogy mindig a pasinak kell dönteni,totál hülyeség,mert úgy egy idő után egyoldalúvá válhat a kapcsolat.
2011. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem KELL, akkor már régen rossz, ha ezt érzed, de te se várd egy/a lánytól, hogy helyetted döntsön.
2011. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!