Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tavaly szülés után új munkahel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly szülés után új munkahelyre ment, ahol szerelmes lett. Ha a srác vállalta volna az első szavára dobott volna minket. Azóta hivatalosan csak barátok. Hogyan lehetne belém szerelmes, tudok-e segiteni vagy felejtős az egész?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 11 éve vagyunk együtt és 8 éve házasok, van 2 fiúnk. Neki én voltam az első.Bevallása szerint nem történt semmi,bár nem biz semmit a véletlenre, az sms-ket törli, de olvasásról visszajelzést kér, amiről én megtudtam a forgalmát.Azt mondta felém csak szeretet érez és csak most izlelte meg a szerelmet.
2009. márc. 27. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én biztos kételkednék benne, hogy csak barátság...Honnan tudsz erről a "kalandjáról"?

Próbáld "elcsábítani". Vigyél 1 kis változatosságot a házasságotokba.

2009. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De nagyon naiv vagy...Hány éves vagy,h még hiszel a mesékben?
2009. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Öszintén elmondta a dolgot, aznap amikor egymásnak kimondták, hogy tetszenek. A srác a feleségem szerint inkább tartja magát, de a feleségem ingatag.

Próbál ellene küzdeni, de elég nehéz, mivel felém nem érez szerelmet, azon vagyok, hogy elcsábitsam.

Még szeretem, de nem bizom már benne.

Amúgy már nem hiszek a mesékben, de nem adom fel túl sokat jelent nekem.

2009. márc. 28. 08:43
 4/4 anonim ***** válasza:
A bizalom hiánya előbb utóbb megöli a dolgokat.És ha 1 szóra dobott volna szerinted mennyit jelentesz neki?Szerintem nem sokat egyoldalú a buli.
2009. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!