Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves leszek és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves leszek és még nem volt barátnőm, otthon ülő tipus vagyok. Hogy lehetne?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ne izgulj! Nem kötelező 17 évesen "átesni a tűzkeresztségen"! Idővel te is meg fogod találni a párodat! Mivel ide írtál, gondolom van NET-ed, itt is lehet ismerkedni, de csak kellő odafigyeléssel! Hidd el, hogy fogsz egy megfelelő barátnőt találni!
2009. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát otthon ülve nem nagyon lehet, a net nem a legjobb erre. Szóval ha azt várod majd jön valaki és becsenget hogy "helló legyél a pasim" akkor sosem lesz barátnőd. Azért tenned is kell valamit, eljárni, ismerkedni, barátkozni.
2009. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Hát nekem nem kéne olyan pasi aki mindig otthon ül... Szerintem ez a lányok legnagyobb részének visszataszító és unalmas, ahogy nekem is. De ez még nem jelenti azt, hogy senkinek sem jon be... Biztos bejon valakinek, csak kevés csajnak.. Nyugi, még fiatal vagy, késobb lehet te leszel a csajok bálványa :D
2009. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

18:12-es válaszoló (kislányka)!

Kíváncsi lennék, hogy 10-15 év múlva is ezt írnád-e!

2009. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem komoly otthon ülő vagyok csak nemigen járok bulizni amugy szinte alíg vagyok itthon.Viszont tartok állatokat ez lehet gond.(törpenyúl , hörcsög , madarak stb...
2009. jún. 27. 18:25
 6/16 A kérdező kommentje:
amugy kösz mindenkitől a rossz vélemény is lehet igaz és jó tanács csak rosszul fogalmaztam meg a kérdést:)
2009. jún. 27. 18:27
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

8:17-es válaszoló (zsenike)!

Kíváncsi lennék, hogy volt-e már barátnőd!

2009. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha rám gondoltál (18:17-es), igen! Feleségem is volt már, kettő!
2009. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
bocsesz de én meg tanácsot is szeretnék!!!!:(
2009. jún. 27. 18:52
 10/16 anonim ***** válasza:

Próbálj meg neten ismerekedni hátha az segít..ha bulizni nem jársz akkor menj barátaiddal állatkertbe, vidámparkba..vagy akár focimeccsekre ott is lehet csajt találni;)

és még 17évesen nem is muszáj:P lehet a suliba is lesz valaki aki majd megtetszik

2009. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!