Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy csaj aki nagyon bejön, csak az a baj hogy csak 'barátok' vagyunk, viszont én többet szeretnék, és ezt nemtudom hogy mondjam el neki. Nemtudom hogy ö érez irántam valamit, és ezt a 'barátságot' sem akarom tönkretenni azzal hogy többet akarok. Segítsetek hogyan tudjam meg hogy lehetne-e valami köztünk. 15/f
2011. júl. 1. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Pest megyéből írsz?
2011. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem!
2011. júl. 1. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet csak lány vagyok,de ez szerintem attól is függ,hogy milyen a lány,esetleg ha jellemeznéd egy kicsit.
2011. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát elszokta folytani az érzéseit szal hogyha többet érezne is nemhiszem hogy éreztetné.
2011. júl. 1. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
ennek a barátságnak már most lőttek, mert ha te többet érzel iránta, akkor szenvedni fogsz ebben a barátságban, egészen addig, míg össze nem jöttök. szerintem próbálj rájönni, bejössz-e a csajnak, ha igen, akkor hajrá, ha nem, akkor sztem távolodj el tőle, a saját érdekedben. Sok sikert! :)
2011. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tudsz olyanrol,hogy mast szeret?
2011. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem, bár kevert pár fiúval de nincs senkilyde
2011. júl. 1. 16:47
 8/10 anonim válasza:

a nike-nak van egy jó szövege "Just do it!"

figyelj ha összejönne veled akkor igy is ugy is smárolás lesz a vége ha meg nem akkor meg felpofoz és onnantól tök mind1 mert ha meg szóban dob ki az kellemetlenebb és utána ugy sem lenne barátság .... "Tapasztalat" :)

2011. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez ígaz, de nem lenne kicsit gázos utána ha nem jön össze? Osztálytársam
2011. júl. 1. 16:55
 10/10 anonim válasza:
15f jövöre ugy is ballagsz de ha nem elég ez akkor meg nem tök 8 tökös csávó vagy maj d keresel másikat
2011. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!