Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök neki mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki mint pasi? (próbáljam meg, lányok! )

Figyelt kérdés

Van két lány az osztályban, az egyiket hívjuk Annának, a másikat pedig Marinak. Ez még suliban történt.

Anna egy barát, és Mari előtt kérdezte tőlem, miért vagyok ennyire félénk srác? hány barátnőm volt eddig? szeretnék-e egyáltalán barátnőt? Utána, kérdezte, mért nem próbálom meg vasalni a hajamat? Erre Mari mondta, hogy szívesen kivasalná.

Aztán másnap is megkérdezte, és akkor is mondta, hogy szívesen kivasalná a hajamat.

Utána, Mari egyszer csak a semmiből (két év alatt egy szót nem váltottunk egymással, egyszerűen nem voltunk beszelőviszonyban), megkérdezte miújság velem?

Anna aznap, délután kérdezte, tetszik-e nekem Mari? Utána adtam egy semleges választ, kérdeztem mért kérdezi, aztán utána felsorolta az osztályban levő összes lánynak a nevét, egyenként végigkérdezgette, ki jön be nekem.

Mindegyik-re nem volt a válasz.

Aztán következett az évzáró. Már szinte mindenki hazament. Láttam, hogy ott állt Mari a zebra előtt.

Én mögött álltam elég messze. Nem volt senki ismerős, csak egy idegen gyalogos meg én. Amikor közelebb mentem a zebrához, és a lány elkezdte igazítani a ruháját, szerintem ezeket mind nem lehet "véletlen".

Szerintetek bejövök Marinak?


2011. júl. 1. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig mert a Marinál kiszúrtam h fake:D

Örülök,hogy kitűnt ez a név:)

Megsportoltam 2 percet az életemből és valami hasznossal töltöttem el:D

2011. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, úgy néz ki. Első: Ezek csak álnevek..
2011. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű. A ruhaigazgatás szerintem elég tipikus :)
2011. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez nem fake csak azért adta ezeket az ál neveket h megérthető legyen

ilyen bonyolult sztorit senki nem talál ki

és ilyen tipikusat

2011. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!