Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a lakótársamba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a lakótársamba, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Szóval kb 1 éve a lakótársam egy lány. Eleinte is nagyon tetszett, de ahogy megismertem, beleszerettem. Viszont nagyon jó barát is és nem is akarom elveszteni. Ő nagyon közvetlen mindenkivel és nem tudom, hogy velem azért ilyen mert akar valamit, vagy csak ehhez van hozzászokva.

Nem tudom, hogy elmondjam-e neki, mert ha nem akar semmit, akkor vége a barátságunknak is...

Mit tegyek?


2010. máj. 24. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
próba szerencse
2010. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem mondd el ha tényleg jó köztetek a kapcsolat meg tudjátok beszélni a dolgokat ;)
2010. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, h van e kedve inni veled egy kávét vagy megnézni egy filmet, stb... Ezek olyan átlagos tevékenységek. Figyeld a jeleket és ha úgy látod, hogy viszonozza, akkor mond el neki.. De egyébként a barátság és a kapcsolatok alapja az őszinteség...
2010. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
hát közeledjél felé, mármint ugy a mindennapokban, adj neki puszit, minden hülyeségér, mittomén... egy idő után annyi puszit fog kapni hogy feltünik neki, és akkor minden kiderül, vagy leállit, vagy megkérdezi hogy mér csak puszikat adsz mérnem csókolod már meg végre :D :)
2010. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy éve lakótársak, tuti túl vannak rengeteg filmezésen és kávézáson. XD Én is srácokkal lakom együtt, néha meg is ölelgetjük egymást, de senki nem akar senkitől semmit. De persze próba szerencse... (mondjuk én nem véletlenül csak olyanokkal költöztem össze, akikkel tutira nem lesz soha semmi, még tajtrészegen sem v ilyesmi) Ha el tudsz költözni, akkor mondd el bátran, mert utána ha nem jön össze azért, ha meg összejön, azért kell valakinek elmennie. Te tudod...
2010. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Álmában dugd meg

Így ha béna voltál, sosem derül ki, de legalább te élvezted egy darabig!

2010. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szia, mi vagyunk az élő példa a barátságból szerelemre :) először én hoztam a tudtára, hogy mit érzek, persze már perzselt köztünk a levegő :) aztán ő nemtudta mit akar, én meg béna-félős voltam, így nem lett elsőre semmi...a barátság mellett döntöttünk, nekem elég nehéz volt, aztán már kezdtem beletörődni a dolgokba, és 2 hónap mulva összejöttünk :) 1 évesek leszünk nemsokára :) és imádjuk egymást! szerintem kedvességekkel hozd a tudtára, ne mondd el neki egyből :) sok szerencsét, remélem sikerül!!! :)
2010. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon közvetlen mindenkivel, magyarán flörtölget mindenkivel aki csak rá mosolyog. Az ilyen max viccet csinálna abból is ha bepróbálkoznál nála, hogy ne legyen olyan kínos a helyzet
2010. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!