Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltünk valamit a pasimmal. De ő nem tartja be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a barátommal hogy abból csak a baj van ha egymás dolgaiba kutakodunk. E-mail, közösségi oldalak, telefon. Persze láttam nála fura beszélgetéseket,amiért volt okom megsértődni és lett volna okom kidobni még sem tettem. Végül nehezen be bele mentem hogy oké, ne tudjuk semmit! Mostanába egyre többet féltékenykedik, és mikor úgy hagytam az egyik oldalam megnézte az üzeneteim, és már rögtön talált valamit ami neki nem tetszett. Én biztos vagyok benne ha megnézném a dolgait fel lenne háborodva és tuti találnék valamit ami 2 értelmű vagy konkrét a megcsalás felé, mert volt rá példa. Persze semmi ilyet nem tettem, de ő arra is ki akad ha nekem udvarolnak, de nem is hagytam.. nem értem őt. Folyton azt álmodom hogy megcsal.. mikor reggel felkelek olyan boldog vagyok hogy mellette ébredek és minden csak álom volt. Miért álmodhatom ezt? Rettegek ettől? Vagy tényeg megcsal? Mert aki féltékeny az magában nem bízik. Tudom. Mert haverom is csalta barátnőjét és a mostanira akit nem csal nagyon féltékeny rá, mindig azzal van hogy tuti megcsalja barátnőm. Nekem tetszik hogy féltékeny kicsit. Mert ritkán az. De mostaába egyre többet említi hogy tudja hogy pasizok, mondjam meg kivel kavarok. Segítsetek!
2011. júl. 2. 15:50
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez egyáltalán nincs rendbe köztetek, mert egymásra féltékenyek vagytok, egyfolytában, egyáltalán nem bíztok egymásban.., én azt , h még egyszer beszéljétek meg a kapcsolatotokat, és ha továbbra is így folytatódik, akkor próbáljátok meg elfelejteni egymást, és igyekezzetek tanulni az esetből..:) sok sikert:P
2011. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Végül nehezen be bele mentem hogy oké, ne tudjuk semmit!"


Én sosem értettem az olyan kapcsolatokat, amiben a két fél egymás üzeneteit ellenőrizgeti. Egyáltalán azt se tudom, hogy merülhet fel ez, és hogy ezt meg kell beszélni... Mi a párommal soha egy szóval se említettük, hogy a másik üzeneteiben akarnánk turkálni, szerintem már az is nevetséges hogy ezt meg kell beszélni.

22/L

2011. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok őszinték egymáshoz és kétértelmű dolgokat csináltok egymás háta mögött, akkor miért vagytok még együtt?
2011. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes kínlódni egymással. Nem bíztok egymásban, nem bírjátok ki, hogy ne nézegessétek egymás leveleit, ellenőrizgetitek egymást. Sorry, de szerintem nem sok jót várhatsz ettől a kapcsolattól. 23/N
2011. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!