Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Kb 1 hete megismerkedtem egy sráccal,,minden nap találkoztunk,és már első nap összejöttünk(csókolóztunk,

meg tapi)

Kb 4. nap náluk voltunk és petting közben felnyúlt...

Viszonylag gyorsan történt minden,de eddig nem mondtam neki,hogy nekem egy kicsit gyors,nehogy megbántsam...

Ráadásul nagyon kellemetlenül éreztem magam,

mert megkérdezte,hogy miért nem borotválom a p*ncimat,

és nem hagy vele békén,mert azt mondja nem tudja elviselni a szőrt...(magán se)

Azon gondolkozom,hogy leborotváljam-e a kedvéért,bár

szerintem(és mások szerint is túl korai lenne)szerintetek????

Ő mégis ezt szeretné,én meg kellemetlenűl érzem magam vele így...

Többször emlegette a sex témát is,és mondta,hogy a csupasz p*ncit jobban szereti sex közben...

Elég sokat tapogat,mintha természetes lenne neki,hogy

majd lefekszek vele,ha úgy akarja...Bár még ezt is korainak tartják a környezetemben,mert még túl fiatal vagyok... Mondta már többször is,hogy szeret,de mi van ha csak "azt" akarja tőlem????

Szerintetek érdemes lenne vele már most lefeküdni?

És leborotválni a kedvéért???

Előre is köszi a tanácsot :D

14/L


2011. júl. 2. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha te is szeretnél vele lefeküdni, akkor érdemes. A puncidat pedig szerintem borotváld le, ha lefekszel vele, hiszen akkor lesz jó neki a szex, így neked is.
2011. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
tündérprücsök, mondd neki, hogy te meg arra izgulsz, ha beletúrhatsz a fanszőrzetébe... brr... komolyra fordítva,egyrészt ha szeret, akkor nem fogja kérni h borotváld le, másrészt meg 14 éves vagy, atyavilág
2011. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát én is azt mondtam neki,hogy így is szeretnie kéne...

Ja és ez lenne nekem az első...

2011. júl. 2. 22:08
 4/12 anonim válasza:
22:05 vagyok. akkor ne legyél hülye.
2011. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
22:05 Jó de ezt hogy érted?Általában nem szoktam az lenni... :S
2011. júl. 2. 22:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha te nem akarod leborotválni hát ne tedd...nehogy már ő döntse el..:S

am sztem csak megakar dugni a gyerek...ne add magad oda neki 1 hét után..:D

2011. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem ez csak kamu :D

1 hét után szeret... aha, persze... egy másik bolygón :D

Amúgy meg 14 éves létedre elég ribanc lehetsz, ha csak így hagyod magad, hogy egy ismeretlen pasi nyúlkáljon ^^"

L17

2011. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem még korai és az írásodból is látszik,hogy nem vagy hozzá elég érett,meg 1 hét után máris lefeküdnél vele? hiszen alig ismered,és nem akarlak kiábrándítani de a leírtak alapján nem hiszem,hogy annyira szeretne.
2011. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mi lesz belőled 20 éves korodra? O_O
2011. júl. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jólvan nem kell azért lehurrogni...

Egyébként az írásomból nem lehet megállapítani,hogy elég érett vagyok-e...Meg leribancozni így ismeretlenül,na mindegy...Manapság ilyenek az emberek,hogy esetleg felmerül bennem,hogy lefeküdjek-e vele(ami valószínűleg nem fog megtörténni egyhamar)akkor már egyből ribanc az ember...

2011. júl. 3. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!