Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálja? Teljesen össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálja? Teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Nem írom le ismét a problémámat,mert megint egy regényre sikeredne,hanem inkább: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. -- ezt ma írtam én,de sajnos nem sok tanácsot kaptam.



Kérlek segítsetek!

Fontos lenne.


2011. márc. 10. 18:33
1 2
 1/15 Norb66 ***** válasza:
Talán azt hiányolod a kapcsolatodból hogy beszélgethess valakivel, akinek mindent elmondhatsz. Ezt a pároddal is megteheted, csak "szólni" kell neki, le kell vele ülni és megbeszélni ezt az egészet ami most van. Utána talán helyreáll a dolog, és ugyanúgy fogtok beszélgetni mint azelőtt. Ha ez működne, felesleges egy másik fiúba "belegabalyodni" amikor a mostanitól ugyanazt megkaphatod. Igaz, egy kicsit meg kell dolgozni érte, de ez igazából természetes.
2011. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Upsz... egy K betű lemaradt.

*csináljak

2011. márc. 10. 18:39
 3/15 A kérdező kommentje:

Norb66 !

Úgy érted,hogy mondjam el neki a másik fiús sztorit?

2011. márc. 10. 18:40
 4/15 Norb66 ***** válasza:
Dehogyis! A veszekedés okaira gondoltam. Valamit hiányolsz a kapcsolatodból, amit az a fiú megad neked, ezért akarsz vele találkozni. Ha megbeszélnéd a pároddal hogy mitől lenne jobb a kapcsolatotok, (tehát adja meg ő is azt, amit az a másik fiú) akkor lehet hogy ezt ő sokkal jobb formában, "minőségben", jobban meg tudná adni, és akkor már nem is lenne annyira értékes az a másik fiú, hisz a barátod elvégre mégis a barátod. Rá kell jönnöd hogy mi vonz abban a másik fiúban.
2011. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tudod,a kapcsolatomban hiába működne minden,akkor is így érzenék,sajnos.

Nagyon nagy vonzalmat érzek a másik fiú iránt,mint még soha,komolyan,magam sem tudom,miért.

2011. márc. 10. 18:45
 6/15 A kérdező kommentje:

A külseje vonz,de az nagyon! Azonkívül semmi más,csak az. De az olyan szinten,mint még soha senkinél.

Egyébként nekem ez a fiú nem ad meg úgymond semmi olyat,csak egyszerűen külsőre vonzódunk egymáshoz.


Egyébként köszi a tanácsaidat :)

2011. márc. 10. 18:48
 7/15 anonim ***** válasza:
hát én nem ajánlanám, hogy elmondd a párodnak az új fius sztorit
2011. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha valaki írna,majd csak holnap írok rá vissza,mert lassan már mennem kell.


Remélem holnap sok jó tanácsot olvasok majd itt,mert ezt én tényleg nem tudom senkivel megbeszélni. Ezért is lenne fontos valami helyes megoldás.


Megpróbálok az este már nem a srácra gondolni,remélem sikerül.

2011. márc. 10. 18:53
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem mondom el,az biztos!

Nagyon féltékeny tipus,ha ezt megtudná,úgy hogy én erről neki csak rá 1-2 hétre szólok,ő még szakítana is velem. Annyira betegesen féltékeny...

2011. márc. 10. 18:54
 10/15 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, mindjárt elballagtok, nem? Akkor már remélhetőleg nem lesz a szemed előtt!
2011. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!