Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » össze vagyok zavarodva, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

össze vagyok zavarodva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, eléggé kihűlt már a szerelem, részemről. ő nagyon szeret engem.. Én pedig megismertem egy másik fiút és nagyon belé bolondultam, vele nagyon összvesztem és hallani sem akar rólam. még nem is találkoztunk, de nem lakik messze, meg tudnánk oldani.. tudom, hogy hülyén hangzik h belebolondultam egy olyasvalakibe akit nem is ismerek személyesen, de egész nap rá gondolok. Amikor a barátommal vagyok, akkor is. Pedig már egy ideje nem is beszélünk.. a barátomat meg nem merem kidobni, mert az nagyon rossz lenne, mert tényleg nagyon aranyos velem.. és ő ezt nem érdemli meg. de én bármit megtennék, hogy azzal a fiúval legyek. szerintetek mit csináljak? már nem bírom tovább..
2011. júl. 21. 22:06
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Ha bármit megtennél, akkor a barátodnak megmondani se lesz kihívás. Őszintén közöld vele, hogy elmúlt, ami volt. Aztán találkozz a másikkal!


Ha az nem jön össze mégse, akkor se legyél aljas g.eci, hogy visszasírod magad. Vállald a felelősséget!

2011. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem tartjuk a kapcsolatot.. meg nem hiszem, hogy komolyabban akarna tőlem valamit. :/
2011. júl. 21. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül szakíts,mert a mostani kapcsolatod jobb már biztos nem lesz.Így esetleg lesz lehetőséged a szerelemre ismét,ami bármikor rádtalálhat.
2011. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szakits a pasiddal és légy boldog a másik fiuval :D
2011. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!