Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ; össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ; össze vagyok zavarodva teljesen és nagyon félek?

Figyelt kérdés
Próbálok kilépni egy olyan kapcsolatból amiben csak tönkre mentem. 5 éve szenvedek mellette. Ő jár mindehová bulizni és nem mehetek. Képes utánam jönni és hazacibálni. Megcsal. Folyamatosan. 20 kg ot fogytam. Épphogy 40kg vagyok mára. Hiába eszem az idegtől nem fog rajtam semmi. Mégis akármit csinál mindent annyira jól ki tud magyarázni hogy a végére nekem van lelkiismeret furdalásom. Nincsenek már barátaim sem. Teljesen egyedül érzem magam. Mégis képtelen vagyok nélküle élni annyira szeretem akármilyen mocsok is. Most van egy lehetőségem hogy külföldre utazzak tanulni. Belevágtam. 2 hét múlva indulok. Indulnék.. mert azon a ponton vagyok hogy egész nap azon jár az eszem hogyan vessek véget az életemnek. Nem akarok itt maradni mert csak még jobban tönkretenne ha egyáltalán lehet még ennél jobban tönkremenni. De nélküle se bírok egy percet sem. Mit tegyek hogy elhesegessem ezeket a gondolataimat? Már többször is megpróbáltam. Begyógyszereztem nem is egyszer.
2011. aug. 11. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy pszichológust, ő tud neked szakszerű tanácsokat adni. Mindenképp vess véget ennek a kapcsolatnak, magadat teszed tönkre! Még előtted az élet, hidd el lesz olyan aki megbecsül. Ez egy patkány, aki érzelmileg zsarol. Mindenképp menj ki tanulni külföldre, hidd el nagyon jót fog tenni! Ha nem akarsz akkor inkább erről ne szólj neki, nehogy befolyásoljon.
2011. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj el tanulni, jó messzire, ismerkedj, szerezz barátokat, ápold a kapcsolatot a családoddal.

Ha két év múlva még mindig így érzel, kapjál be valami töményet, és szállj ki.

Két évig meg még akármi megtörténhet, lehet, hogy még elégedett is leszel az életeddel.


Egy külföldi tanulási lehetőség akkora RENDKÍVÜLI SZERENCSE, amit nem dobhatsz el, élj vele!! Ehhez meg muszáj életben maradni.


Látod, van jó az életedben, csak meg kell tanulni észrevenni.

Jó utat és sok sikert!

2011. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Előszőr is: az, hogy véget vetsz az életednek, az eszedbe se jusson, vannak ennél komolyabb problémák is az életben, amit meg lehet oldani.

Másodszor: már rég ki kellett volna lépned ebből a kapcsolatból, ne félj tőle, inkább légy egyedül egy darabig, mint egy ilyen gyökér mellett...A külföldi tanulás naggggyon jó ötlet, semmiképpen se hagyd ki!!!Menj el, és kezdj új életet, találj újra barátokat, szerezd vissza az önbizalmad, és meglátod, megtalálod a neked valót!!!:))Remélem sikerrel jársz!!Puszi

2011. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha két év múlva még mindig így érzel, kapjál be valami töményet, és szállj ki. Kedves második válaszoló ezt nem igazán értem... miért pont két év és mire érted nem értem :$
2011. aug. 11. 19:29
 5/7 anonim válasza:
Lépj ki a kapcsolatból és próbálj meg keresni valaki mást,akármennyire is szereted nincs olyan ember a Földön akihez a leírtak alapján ennyire lehessen ragaszkodni
2011. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán ha eltöltenél egy napot nélküle, rájönnél, hogy nemhogy kibírod, de még jobban is érzed magad.
2011. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa hogy 1 hónapot is töltöttem nélküle. mert egyszer már ki akartam szállni ebből a kapcsolatból. Telefonszámot cseréltem. Barátnőmmel lógtam folyton. Nem hagyott egy percig se magamra.. Ha őt emlegettem azonnal terelte a témát és próbálta a figyelmem elterelni. Mégse bírtam nélküle.Nem ette semmit csak inni kezdtem ami már már elég súlyossá alakult.. És nem bírtam tovább. Vissza mentem hozzá.
2011. aug. 12. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!