Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátnőm szülei elmebeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm szülei elmebetegek, pszichopaták, paranoiás idióták! őrületbe kergetnek!?

Figyelt kérdés

én egy elég temperamentumos gyerek vagyok, szóval nem áll tőlem távol a dühkitörés. valamint elég lázadó vagyok, nagy ritkán szabadszájú.

DE: nem vagyok sem erőszakos, sem bajkeverő. soha nem volt rendőrségi ügyem, sem balhém, verekedéseim (kivéve, ha meg akartak verni, akkor megvédtem magam), nőt meg pláne nem ütök.

és akkor jöjjön a mostani helyzet. múltkor exbarátnőmmel eléggé ordibáltam a házuk előtt, és ezt látta az apja... kihívta a rendőröket (exnek meg sem fordult a fejébe), és bevittek, csendháborítás szabálysértés...

mindig mondogatják, hogy legyen fegyver nála, meg veszélyes vagyok, csak egy hajszálon múlik, hogy nem történik erőszak, meg gyilkosság, és ezt hangoztatják mindenkinek, ami miatt már úgy néznek rám, mint valami állatra, múltkor majdnem megvertek.

és a legrosszabb, múltkor exbarátnőm szemében félelmet láttam, és előkapta a sokkolót. értitek ezt? soha nem viselkedett így velem, csak a degenerált, együgyü, falusi szülei olyan primitív sz*rok, hogy beleplántálták a fejébe.

az a legszörnyűbb, hogy még be sem bizonyíthatom, hogy nem olyan vagyok, mert most már elvielg magánnyomozót is fogadott az apja, és figyeli minden lépésem.

múltkor exbarátnőt megláttam a parkban, integettem neki, ő meg sírva elrohant (őszintén szólva nem csináltam semmkt). pár nappal később jött egy másik témában rendőrségi eljárásról hír.

miért? miért csinálják ezt ezek a degenerált, felszínes parasztok? miért kell valaki életét tönkretenni a saját, nem megalapozott hülyeségük miatt?

komolyan mondom, ha ez így halad tovább, akkor azért fog TÉNYLEG eldurrani az agyam, mert ilyeneket hisznek, hangoztatnak, és úgy okoznak nekem károkat, bajokat, hogy nem is szolgáltam rá.

hogy lehetnek olyan degeneráltak, hogy úgy tesznek tönkre egy másikat, hogy nem is ismerik?

most már ott tartok, hogy lassan kimenni sem merek az utcára, mert ki tudja, mibe kötnek bele ezek a hülye f*sszopó, klimaxos szülők.

pedig én nem voltam egy szívbajos gyerek, de BÁRMIBE, ismétlem, BÁRMIBE beleköthetnek.

meg persze lehet, hogy ezek az eljárások eredménytelenül fognak záródni, de épp elég felkavaró az, meg pletykára ad alapot, hogy vannak ezek az ügyek...

mégis mit tanácsoltok? már kezdek becsavarodni...

ebbe a legsz-rabb, hogy a hülye exemnek meg ez jó, mert jelenleg utál.

mindenemet tönkreteszik ezek a buta, degenerált parasztok!

kb. mint a középkorban a boszorkányüldözések...

még az ész érvekre sem hallgatnak ezek a pondrók!


2011. júl. 3. 10:11
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Cigán vagy, hogy ordibálsz a lánnyal az utcán? :) Azok szokása. Ha az én lányom lett volna, akivel üvöltözöl az utcán, nem értek volna oda a rendőrök, mert bevertem volna a fejed, elhiheted. Milyen ember az, aki üvöltözik egy nővel, ráadásul szégyenszemre az utcán?! Te beszélsz itt elmebetegségről, meg paranoiáról?! Valamit nagyon elrontottak a nevelésedben a szüleid. Ha nem lenne ennyire "liberális" a lány apja, valószínűleg most éppen a fogászaton lennél, és raknák vissza a fogaidat.
2011. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Most végigolvastam,de a kommentjeid olyanok,mintha nem olvasnád.

Értsd már meg kultúrember nem üvöltözik a másikkal. Nemhogy egy lánnyal.

Amig ezen nem gondolkozol el,addig felesleges minden szó.

arendőrök pedig poénból nem indítanak viszgálatot senki ellen,ha nincs alapja,akkor visszavágják még aznap.

Ha ellened eljárás folyik,akkor annak valami alapja van.

2011. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 kovpet ***** válasza:

"Ha ellened eljárás folyik,akkor annak valami alapja van."


Ja, apuka ismer bent valakit :)


Kérdező: a konfliktusok kulturált elintézési módja a rendőr, és nem a személyes konfrontáció. Ilyen helyzetben én is ezt tettem volna. Ha nem jönnek (már pedig nem jönnek, mert nem ismerek rendőrt, csak szegről-végről), akkor viszont BESZÉLGETNI nem mentem volna ki az utcára. Abból ki tudja, hogy mi sül ki. Persze pontosan nem tudom, h mi lehetett, de elképzelve a szituációt... hidd el, jobb volt így neked.


Mivel vádolnak egyébként? Mert a szabsértés az semmi.

2011. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Már nem azért de tudod,mi lenne a megoldás? Szépen becsöngetni a szülőkhöz és megbeszélni velük a dolgokat. Talán nem tartod őket sokra,de ha elmondod nekik,hogy sajnálod,hogy kiabáltál a lányukkal és nem akartál/akarsz semmi rosszat se nekik sem a lányuknak és békén hagyod őket ha ők is békén hagynak téged. ennyi. Ezt bármelyik ember képes megérteni,és ha nem kezdesz megint ordítani akkor semmi okuk nem lesz ,hogy kihívják a rendőrséget és legrosszabb esetben is csak kizavarnak a házból. De más megoldás nincs. a legjobb lenne ha az exed is ott ülne. Akkor megértené,hogy nem kell félnie tőled. Még ha legszivesebben képen is törölnéd őket akkor sem ez a megoldás és azzal sem érsz el semmit ha dühöngsz...ez kultúrált,normális emberhez méltó megoldás.
2011. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Bár mivel te annyival intelligensebbnek hiszed magad nálunk nem tudom felfogni,hogy eddig miért nem találtál még megoldást a problémádra. És miért nem próbáltál kapcsolatba lépni a szülőkkel értelmes ember lévén.
2011. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Megint én.

Asszem a vasárnapi 10:56-os (köbö mint egy busz menetrendje).

Amúgy 19 vagyok, ha már kérdezted.

Emberek, na azért az egy dolog, hogy jó a gyerek ordibál a barátnőjével, de az apjának a reakciója is hülyeség volt. Hogyha tényleg azzal jönnek, hogy ordibál abból következik, hogy megüt abból következik hogy gyilkol is, akkor nem bújok el és hívom a zsarukat, hanem szólok a feleségemnek, hogy hívja ő én meg kimegyek és úgy szájon vágom a gyereket, hogy kiköpi a fél fogsorát... Ilyen pitiáner ügy miatt tényleg nem értem miért az volt az első, hogy rendőrt hívjon... nem bankrablás történt könyörgöm...

2011. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 .Daniel. ***** válasza:
Tetszik hogy ilyen kreatívan és sokszínűen osztod a fatert:) Az meg hogy integetsz neki ő meg sírva rohan el valami kamu(a részéről) Senki nem félhet ennyire!:D Azzal egyet kell értsek a hozzászólókkal hogy nem üvöltözni kellett volna hanem otthagyni. De tekintsünk a jövőbe: A legjobban akkor jársz ha túllépsz a dolgon és próbálod a rettegő ratyikat elfelejteni. Az igaz hogy vannak ilyen gyáva emberek de ha egy srác az én lányommal üvöltözött volna én megyek le és nem a zsarukat hívom egy kis ordibálás miatt. Az meg hogy magánnyomozót fogad gyász. De bocsáts meg nekik és magadnak is, tanulj a hibáidból és ennyi:)
2011. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Én már a kommentjeid alapján is félek tőled. Na jó, nem, de személyesen nem szívesen találkoznék veled.

Van olyan srác a környékünkön, aki néha agresszívan rám kiabál, hogy köszönjek hangosabban, stb...

Én meg úgy félek tőle, hogy inkább átmegyek a túloldalra, és elfordítom a fejem, felgyorsítom a lépteimet.

Pedig soha még csak a közelembe se jött, apámnál szokott napszámba dolgozni nyaranta, ő azt mondja nem veszélyes... De akkor is. Kiabál velem. És igen, nálam ez már ok a félelemre.

2011. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 20/L
2011. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
állíts magadon menőőőőőő
2011. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!