Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan titkolható el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkolható el, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a lányoknak fontos a szex, és nem szeretném ha majd a párom rájönne és kidobna.


Légy szíves ne azt írjátok, hogy keressek magamnak aszexuális lányt.


2011. júl. 3. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Voltál már valaha nővel?
2011. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz lesz megoldani barátocskám, de ha már egy hazugsággal indítasz, mi lesz később?
2011. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Keress olyat aki fiatal, még szűz és azt mondja hogy várni akar még a dologgal.

Akkor van egy kis időd, sőt vannak akik 2 évet várnak a szexel.

2011. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem hazugság, csak nem beszélek róla
2011. júl. 3. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy aszexuális lennél?
2011. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy. Vannak frigid ribancok, akiknek fél évente elég egy két perces menet, de olyan nagyon kevés, akinek egyáltalán nincs rá szüksége.

És ez pedig ugyanolyan hazugság, mert egyszer úgyis kiderül és akkor akarod közölni, ha már nagyon megkedvelt az illető. Ha pedig nem akarsz dugni, akkor minek neked barátnő, moziba menni, biliárdozni? Mert ezekre egy haver is jó.

2011. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó látom gőzöd sincs mi az az aszexualitás, így viszont kár volt válaszolnod.
2011. júl. 3. 14:20
 8/8 anonim válasza:
Én aszex vagyok..hány éves vagy? Keresek bárkit aki aszexuális, már csak azért is mert nem értetlenkedik ezen, írjatok! :)
2011. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!