Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sehogy nem lehet elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy nem lehet elfelejteni egy igaz szerelmet?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm, de én még mindig nagyon szeretem, most meg az új barátjáról rak fel csókolózós képet a Facebookra, és ez engem megöl, ahogy látom, ő már másé.(nem tudom más hogy mondani)
2011. júl. 3. 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

17:12

ezekszerint nem tudod mi az a szerelem :) fiatalsag....

2011. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is hittem az igaz szerelemben, és a nagy ő-ben addig amíg ő nem lépett, váltott másik emberre és hagyott hátra engem az ürülékben. Utána következő pszichológiai ismeretek, ismerősi megbízható beszámolók, és egyebek után jöttem rá hogy a kapcsolat nem szólt egyébről csak fellángolásról, és igencsak jellemeztem a volt páromat is személységileg, majd rájöttem általa sok rossz tulajdonságomra ami bennem nincs, vagy hiányzik. Szóval rengeteget tanultam tőle, és most már azt mondom akkor se kéne ha fizetne érte :) Azt javaslom járj utána kicsit annak hogy te mennyire is érezted a szerelmet, az őszinteséget, azt hogy mennyire volt ő annyira odaadó amennyire te, mennyire adtad magad, mennyire alkudtál meg...stb.


Szóval sok ilyen őszinte megválaszolt kérdésre válaszolva eljuthatsz a fináléig, amikor is beismerheted hogy igen, ez valóban jó hogy így alakult.


Úgy gondolom az ilyen ugrálós leányzók gyávaságból teszik ezt. Én anyám is ilyen, és azért látom rajta hogy rendesen megszenvedi az életet, őszinte mosolyt rajta kevésbé látok.


Szóval visszatérve az esetedre én azt mondom jobb is hogy így történt. Még rengeteget tapasztalhatsz.


u.i.: Én gyávaságból ragaszkodtam az exemhez anno hogy ő már bevált, megvolt ismerjük egymást a családok, most kezdjek újra ismerkedni???...stb, másik oldal hogy önzőségből, mi az hogy más hozzá nyúlhat, játszhat vele stb... Ez a két felismerés teljesen megváltoztatta bennem a dolgok állását :)

2011. júl. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én bármit megtennék érte, a találkozókat is mindig én akartam. De még ha segítek neki valamiben, akármiben, egy köszönömöt alig tud kimondani.

Szóval szerintem én jobban szeretem Őt mint Ő engem.

2011. júl. 6. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!