Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok nektek mi számít (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mi számít (nem külső) és mit vártok el a leendő társatoktól?

Figyelt kérdés
Úgy értem, most nem arra vagyok kíváncsi, hogy legyen kedves, meg legyen őszinte ne csaljon meg, meg ilyenek, hanem minden más, például anyagilag, egzisztencia (vagy mi a franc) meg életszínvonal, társadalmi ranglétre meg ilyenek :D
2011. júl. 3. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hozzam hasonlo hattérrel, életvitellel, vilagnezettel és élettervvel rendelkezzen.:)
2011. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyakran úgy érzem, hogy a nőket ölni kell, nem szeretni. Sorozatban, válogatás nélkül. Ez jó lenne, mi?
2011. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"Háttérrel" Akkor nyílván vmi gazdag hapsi kell neked.
2011. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyen művelt, de ne mindig halál komoly. Lehetőleg többé-kevésbé közös érdeklődési kör és kb ugyanolyan anyagi háttér. Ezt arra értem, hogy ne legyen full gazdag, se utca gyerek.. mert így egyikünknek se lenne ciki.
2011. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézd az én "hátterem" az, hogy van sajat lakasom, amit onalloan fenn tudok tartani, van ehhez kepessegem, tudasom, vilagismeretem és talpraesettsegem, hogy ez valoszinuleg egy olyan eletvitel, ami nekem mindig menni fog. Es nem gondolom magamhoz illonek (belsore!) az olyan ferfit, aki hijan van ugyanennyi talpraesettsegnek, tanultsagnak, szorgalomnak, vilgaismeretnek, vilagnezetnek.
2011. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legyen jövőképe és tegyen is érte. Nem fogom eltartatni magam, de én se fogok eltartani senkit. Persze nem tudom hogy megy ez később, de az én korosztályomnak még nem nagyon van saját keresete, így ez nem igazán számít, hogy most mit dolgozik. Inkább tényleg csak az, hogy akarjon majd kezdeni magával valamit.
2011. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legyen tisztességes munkahelye (nem kell milliomosnak lennie, de a naplopóktól undorodom)

----

Amugy kérdező ne gondold, hogy a nőknek csak a pénz számit. Azt kérdezed mi a fontos: anyagi helyzet, egzisztencia, társ. ranglét, de ezek a fogalmak konkrétan

ugyanazt jelentik..

Ha annyira nem jön össsze egy kapcsolat, akkor lehet máshol van a bibi, nem a pénzben..

2011. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:59


Nem, nem, nem gondolom :D Csak kíváncsi voltam, leírva akartam látni ezeket a dolgokat, a ti oldalatokról is! :)

2011. júl. 3. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Mostanában úgy érzem, gondok vannak a nőknél, ha a pénz számít, ha nem. Félnek elveszíteni a társukat, pedig itt is írják, hogy ők bizony el tudnák tartani magukat.



Van egy ismerősöm, aki elvégezte az orvosi egyetemet, sebész lett, majd bevonult a seregbe katonaorvosnak, a kiképzés után a jogi egyetemet is elvégezte, és beállt a harctéri orvosokhoz. Minden nő tapad rá, mert hát a két diploma is szép, nemhogy 2 doktori cím, de mikor megtudják, hogy "szanitéc", és igazából bármikor lehet kiküldetése egy idegen országba, akkor egyből elfordulnak tőle, pedig addig egészen nyilvánvaló, hogy szívesen lennének vele együtt. Néha kicsit sajnálom, hogy 2 egyetemi, és 1 főiskolai végzettséggel, egy szép hivatással sincs rendes barátnője/családja....

2011. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lányoknak mi számít?


AMIT A TÉÉÉVÉÉBEN látnak. ÉS amit a média mond nekik.


Igazából azt hiszik tudnak férfiként élni, de idővel rájönnek egyedűl nem tudnak boldogulni az életben. ÉS jönnek az anyagiak.


Náluk ez első. ÉS senki ne mondja, hogy nem.


Igazából a nőknek nem érdemes megfelelni. Nem is kell, mert sokszor hülyét csinálnak az emberből. Főleg a gondolkodásuk miatt.


Kevés a normális lány, aki tényleg nem gondolkozik idiótán.


Az elvárások tekintetében az a véleményem, hogy kell az elvárás a másiktól. DE a nők ezt is magasra teszik...


Igazából sok férfi elbizonytalanodik a nőkkel kapcsolatban, mert nem lehet kiigazodni rajtuk, mégpedig azért mert ők sem tudják, hogy mit akarnak a másiktól. Az egyik pillanatban ez, a másikban meg másik kell neki.


Illetve a nők tökéletesnek képzelik maguknak, és ennek megfelelően tökkéletes pasi kell...


De majd rájönnek, az emberi értékek sokkal fontosabbak a matériánál és divat által kreált valóságtól..

2011. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!