Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon gondol-e meg ram az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon gondol-e meg ram az exem?

Figyelt kérdés
hat mar tobb mint 1 honapja szakitott velem az exem es azota en nem birom kiverni a fejembol.folyton ra gondolok o van a fejemben.es nemtudom h o vajon gondol e meg ram egy kicsit.azt mondta h szerettett csak nem volt belem szerrelmes..vajon gondool e meg ram es vajon ujrakezdene velem????ez a fiuknal h van??ha szeretne valakivel ujrakezdeni fel lepni vagy/??vagy azt szeretitek inkabb fiuk ha a lany kezdemenyez ujrakezdest???segitsetek
2009. márc. 28. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém...

ezen ne töprengj, semmit nem érez irántad, és bármennyire is szeretnéd, nem fantáziál rólad, mint te róla. egy futó gondolat erejéig eszébe jutsz néha, de akkor csak a lelkifurdalása miatt. ne pazarold rá az energiádat, veszett ügy. kösd le inkább magad mással, itt a jó idő lassan, járj el otthonról, sportolj, szórakozz, tölts sok időt a barátnőiddel.

nem érdemes miatta agyalnod, előre nézz!

2009. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt beléd szerelmes, csak "szeretett", felejtsd el. Nehéz lesz, de menni fog. "Sok hal úszkál még a tengerben" :)
2009. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elszokás a fiúknál folytani az ilyenérézseket, "sajna"...
2009. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolat volt, valószínű gondol néha rád. Ha az első komoly, akkor pedig biztosan. De ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy még összejönne veled. Valószínű nem, legjobb esetben pedig ő sem tudja. De ha össze is jönnétek esetleg, akkor is kicsi az esélye, hogy tartós lenne az állapot. Inkább kezdj el keresgélni mást, ne a múlton gondolkodj ;)
2009. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne ámítsd magad. Úgyis csak szenvednél. Már megtapasztaltam én is, mikor emiatt ejtett a fiú. Később még próbálkozás volt, de ugyanaz lett a vége. Itt a próbálkozás alatt azt értem, hogy bár nem volt megbeszélve előre, de véletlenszerűen mindig összefutottunk a diszkóban, pedig nem egy van a környéken. A végén mindig egymásba gabalyodtunk, azt hitte szerintem ő is, hogy meg fog szeretni, de nem. Később én is megismertem olyan srácot, akiről 1 hónap múlva kiderült, hogy csak mint embert szeretem, de nem voltam belé szerelmes. Egy idő után csókolózni is képtelen voltam vele, szakítottam vele, hisz ennek semmi értelme nem volt. Szóval magamról is tudom, hogy nincs jövője az ilyen kapcsolatnak. A szerelmet nem lehet erőltetni, az vagy van, vagy nincs. Anélkül mit érsz? Esetleg sajnálatból járjon veled? Azt nem kívánom senkinek, mint fentebb írtam, én sem akartam úgy járni valakivel mert nem akartam megbántani, sem velem nem akartak úgy járni. Lesz majd más, hidd el!!!
2009. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam csak annyi különbséggel, h én fiú vagyok.Szakítás után minden nap taliztunk a suliban, még szokott írni is nekem...én is gondoltam, h még érez valamit irántam de kiderült, h már volt más barátja. Kb egy hét alatt kapott is másikat. Nekem még tetszett és ezért kicsit még leskelődtem utána (tudom, nem szép) és azt a barátját is leváltotta egy hónap alatt. Most megint mással van...de én egy életre kivertem a fejemből. S mint utólag kiderült már egy csomó barátja volt...azt mondta h Ő nem hibás ha túl hamar beleszeret egy fiúba.

Sztem hagyd a francba, ne élj vak reményekkel. Esetleg attól is függ,h hány éves, lehet, h nem szeretett csak örvendett h volt barátnője.

2009. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!