Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit gondol, hogy érez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit gondol, hogy érez? HELP!

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 16éves. Volt egy barátom, nem jártunk sokáig, 2 hónapja szakítottunk. Tudom, hogy nagyon szeretett, látszott..aztán egy nap összevesztünk, szíktottunk...együtt sírtunk, hogy vége...

Szeretem, hiányzik. Viszont ő nem tudom hogy érze, mert eggyszer bunkó, egyszer kedves...ha talákozunk, van hogy egyfolytában olt...multkor a szemébe mondtam, hogy leszarom, nagyon felidegesített, elsírta magát...aztán könnyes sszemmel odajöt és megkérdfezte hogy utálom e...

Nekem ebből az jön le h még érez irántam vmit, de bizonytalan..beszéltem evle erről tegnap, azt mondta, hogy maga sem tudja..viszont ő ugy tudja hogy én már nem szeretem...

Kérlek, segítsetek!!


2010. jan. 4. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
de hát már nem szereted
2010. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje akkor, hogy tisztázátok érzéseiteket.hisz ha nem kerdezel ö nem válaszol és fordítva is igaz
2010. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Tehát te bevallottad most, hogy szereted. Ő azonban úgy tudja, hogy nem emiatt össze van zavarodva és különösen viselkedik. Azzal, hogy olt, még gyanúsabb a dolog hiszen a szeretet~gyűlölet abszolút ellentétes, ámde rokon érzések, amelyek kiegyenlítik egymást. Ha őt ennyire megviselte, hogy képébe vágtad a "pillanatnyi véleményedet", sőt még sírt is, akkor sztem még nem hevert ki. Persze ezt csak egyféleképpen tud6juk meg... és remélem hepiend lesz a vége...:-)


Találkozzatok. Válasszatok egy szép csendes helyet, üljetek le és őszintén tisztázzátok az érzelmeiteket. Beszéljetek át mindent, alaposan, majd közösen határozzatok a jövőtökről. Ha él-es véleményed van, előtte mondd el, hogy nem bántásnak szánod, viszont őszinte akarsz lenni vele, mivel szereted. Ha okos, meg fogja érteni, sőt, sokat emelkedsz a szemében, ha így teszel. Mindezt persze nyugodt, őszinte hangnemben.


Ha elkezdene neadjisten megint oltani, légy te az okosabb, és mondd meg neki, hogy bocs, de nem fogsz vele veszekedni, sem megsértődni, mert ez most nem ő, ami belőle beszél, és lepereg rólad. Így elkerülhetsz egy újabb veszekedést és meglep7ed vele, hogy nem sértődsz be. Nálam uis ez műxik... akivel nem akarok összeveszni, nem megyek bele a veszekedésébe. Csak sajna, ezt a jó kis praktikát a mai világban egyre kevesebben használják, pedig hasznos...!


Várom a fejleményeket!


Üdv: EE

2010. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most megtudtam h van egy barátnője...nem ettől félek, tudom h nem lesznek együtt sokáig...hanem h miért teszi ezt? érzem h nem vagyok neki közömbös..lehet h pont azért azzal a csajjal jár h azt hidjem h nem szeret már?(egy suliba járunk meg az uj barátnője is oda jár...)

vagy h elfelejtsen..? tudom h nem szereti azt a lányt, soha nem volt még szerelmes előttem...

2010. jan. 7. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
féltékennyé akar tenni, meg akarja tudni, hogy szereted -e még... ÁLLJ ELÉ, ÉS ŐSZINTÉN MOIND A SZEMÉBE, HOGY SZERETED. ( aztán ha olyan a helyzet, támadd le ;) )
2010. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baja, hogy éretlen még és nem tudja hogyan kezelje a helyzetet. Így hogy van barátnője szerintem nem kellene vele foglalkoznod a továbbiakban. Sajna a fejébe nem látok bele, nem tudom mit gondol vagy érez. Nyilván valami hülye játékot űz veled. Valószínű azt a veszekedést meg kellett volna beszélni és rendbe tenni a dolgokat, nem szakítani mindjárt, ha egy kis nehézség adódik. Lehet még szeret, de talált magának egy másik csajt. Nos részéről ezt lezártnak tekinti, próbál továbblépni. Próbálj te is tovább lépni. Találsz még rengeteg pasit rajta kívül is.
2010. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: értem h nem elég értett, tudom is. de ha szeret még, érez irántam vmit (és nagyon ugy látszik..) akkor nem akarom hagyni h elveszítsem mert iszonyúan szeretem , soha nem voltam még szerelmes...vajon rájöhet h engem szeret még? mert sztem így van.... és csak ebben reménykedem..
2010. jan. 7. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze rájöhet még, hogy szeret téged és lehet vissza is fog menni hozzád. De ebben nem lehetsz biztos. Futni utána nem érdemes, se várni rá. Jöjjön ő hozzád és ne te hozzá. Végül is megmondhatod neki, hogy te még mindig érzel iránta valami és hátha akkor lépni fog valamit. Viszont ez, hogy egyből kerített magának egy csajt... hát nem tudom. Nem egyszerű helyet.


Voltam már hasonló helyzetben. Én húztam a rövidebbet, naivan hittem benne, hogy megint összejöhetünk, vártam rá, próbáltam vele kapcsolatot fenntartani aztán a hátam mögött engem röhögött ki a haverjaival meg az aktuális barátnőjével.

2010. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!