Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy lányt 3 éve neten, és még nem találkoztunk, mindketten akartunk többet a dologból, csak nem egyszerre vetütk ezt észre, sjanos. és most még mindig hadilábon álllunk a dologgal (részletesebenlent) és nem tudom h ő most vajon mit gondol?

Figyelt kérdés

na értelmesebben,szoval 3 éve ismerem a hölgyeményt:) de még nem láttam, 1-2 hónap rágódás után elmondtam neki tavaly nyáron h azt hiszem szeretnék kicsit többet, akkor azt mondta h fél atávolságtól, de amugy aranyosnak és kedvesnek tart (és bókol folyamatosan ugyan ugy mint én)....oké itt fent akadt a téma, széplassan elkezdtünk beszélgetni megint,bár mindig lehetett érezni h nem közömbösek a beszélgetéseink,leglaábbis úgy éreztem, és egy ismerősöm akinek meséltem róla ő is az én pártomat fogta ebben, de nem tudom h csak megakart nyugtatni ezzel vagy tényleg, és a lány is sokatmondja h huuu ígyaranyosmegígyédes meg eléggé vissza adja a bókokat ő is.januárbaaztán ismént felvetődött a téma vhogy, akkor kinyögte h 1 éve ő teljesen odavoltértem, ettől én kihűltem, ő nem aza fajta lány aki ilyet nyíltan kimond,meg ismerem és ő se nagyon hitt ebben az msnszerelem hülyeségen, de mondta h tapasztalta és tudja h szar de még mindig fél atávolságtól, most van egy pasija, jó pár hónapja, a gyerek egy gyökér, iszonyatosan féltékeny, legfőképp rám,elolvasta a lány smseit, számon kérte h miaz h velem beszél,meg h törölje ki a számom stbstb, a lány mondta h felejtse el ezt, én fontos vagyok neki, meg elég sok ilyen vita volt, ragozhatnám.mégisvelevan?.néha elég félre érthető kijelentéseket tesz. és ma is szóba került a téma, de még mindig féltőle... . ebből én azt veszem le h nem a barátján múlik,akkor miért van vele, a srác egy gyökér. eza csaj sokkal jobbat érdemelne, nem azt mondom h engem, de amugy a kérdés akkor az h szerintetek tényleg nem közömbös irántam vagy bemesélem magamnak?? érdemes lenne még ezt a témát ragozni vele? mert olyan határon áll most ő, h majdnem beadja a derekát de aztán mégse. nekem atávolság nem lenen gond,megtudnám oldani amikor csak időnk lenen a suli mellett. tudom h a távkapcsolatok halálraítéltek sokak szerint,de ha sose próbálom meg?? huuu bocs hosszú lett. csak már nem bírok magammal:) remélem nem fogalmaztam túl zavarosan.3évet nehéz belesűríteni sorokba. mielött mondanátok h cska játszik velem,tudom h nem, szoval ígyvissza olvasva lehet úgy tűnik,de ahoz túlsok dolgot adott fel miattam meg a "barátság"miatt h cska játék lenne neki,3 év után állíthatom h ez több. cska nem tudom hovatenni a dolgot

f/17


2009. aug. 14. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked nem gond a távolság, akkor elsőre kíméld meg őt az utazástól. Beszéld meg vele, hogy elmész hozzá (csak pl jöjjön ki eléd) ezzel kimutatod, hogy te biztosan szeretnél többet, nem csak játszadozol. Ha próbálja húzni akkor legyél határozott "márpedig el fogok menni hozzád" kis poénnal fűszerezve. Azt ha igen, akkor megérett a 3 éves gyümölcs, ha nem, akkor pedig szerintem néz mást a környezetedben.


Sárky

[link]

2009. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagy... 3 éve beszélgetsz vele msn-en... 14 éves korod óta nem volt nőd? ne haragudj de normális vagy? épp ez az az időszak amikor mindent bele... csajozzunk, ismerkedjünk, járjunk, legyünk szerelmesek, aztán majd úgyis csalódás lesz, és kileszel tőle, és jön egy másik, és megint boldog... ne k*rd el az életed.... majd ha nem jön össze akkor meg 20-21 évesen azt veszed észre hogy nem tudsz odamenni egy lányhoz, nem tudsz vele miről beszélgetni... komolyan gondold át h mit csinálsz? egyáltalán magát azt nem értem h msn-en keresztül szerelmesnek lenni... de ha így alakult akkor ez van... mond meg neki hogy döntse el mit akar... ha ő is veled akar lenni akkor menj el hozzá... ha nemet mondd akkor meg irány szórakozni, bulizni, ismerkedni... ha nem tud dönteni akkor meg nem elég mélyek az érzései veled szemben... 17 éves vagyok én is, most van egy távkapcsolatom... 300 km... nem msn-en ismertem meg, amikor tudunk együtt vagyunk... vagy én megyek hozzájuk min 1 hétre, vagy ő jön... de suliidőben rohadt szar lesz.. mind2en szerelmesek vagyunk... és modnhatom baromi szar a távkapcsolat... szal ha 3 évet elapazaroltál az életedből, akkor én azt tanácsolom, hogy HAGYD... nem éri meg... találj helybelit... vagy legalábbis akievl többször tudsz talizni... persze a fiúknak mindig az elérhetetlen kell, amiről tudják hogy szinte biztos h nem lehetséges... és én is minél jobban tudom hogy suliidőben nem fog működni ez az egész, annál jobban szeretném folytatni... te döntésed, te életed, én azt mondom nem éri meg...
2009. aug. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elöször is nem mondtam h nem volt azóta kapcsolatom, dehogynem volt, ennyire hülye nem vagyok :D és én nem mondtam h szerelem, ennyi idősen tisztában vagyok vele mit takar ,és nem hiszek az internet szerelemben, se az első látásra szerelemben se,csak megkedveltem, jobban mint egy sima barátot és szerettem volna többet.ő is volt így vele, csak akkor én nem vettem észre a jeleket szerintem:)
2009. aug. 15. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!