Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromal már 3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromal már 3 hónapja együtt vagyunk, és eddig csak olyan kis apró nézet eltérések voltak. És kicsit hiányzik ugy mond egy "nagyobb" veszekedés. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, és eltudjuk képzelni egymász életünk végéig, meg minden. Csak ugy mond már sok gondom van, és amikor ő is rátesz legszivesseben ugy veszekednék vele, de mindig a vége jó, pár sort a "kis veszekedés" és ez idegíst. Köszi előre is a válaszokat:)
2008. ápr. 26. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja vagyok együtt a barátommal, és még egyáltalán nem veszekedtünk, pedig én is szeretnék egy jót veszekedni... Már többször is mondtam neki, hogy kicsit hiányzik a veszekedés meg az utána lévő békülés, de nem került rá alkalom. Jobb is így, örülj neki, hogy ilyenjól megvagytok és minden zökkenőmentes.
2008. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:D irigylem a gondjaitokat:P :) én 7 hónapja vagyok a barátommal, és állandóan marjuk egymást valami kis hülyeségen, egyszer volt az h nagyobb dolgon vesztünk össze, a kibékülés édes, de azért jobb veszekedések nélkül...habár a nézeteltérések úgy kerülnek megoldásra...nem gond, ha nem szoktatok veszekedni, az azt jelenti h jól egyeztek:)
2008. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hat csatlakozom...6honapja vagyok a baratommal azota mar 1szer szakitotunk...allandoan veszekedunk...feltekenykedik..es talan az en reszemrol mar a szerelem is elmult..szal csak fel a fejjel jonnek meg a veszekedesek..addig is orulj annak ami meg most van :)
2008. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első egy évben (!) mi nem , vagy alig veszekedtünk... de msot már hogy együtt élünk, azért gyakoribb. és tényleg úgy a legjobb ha utána nagy kibékülés van. De azért nem szeretek veszekedni...
2008. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat!

Hát...,lehet h majd idővel elsz veszekedés de nekem most kell....XDvagy h nem tom mi van velem:S de kéne most egy kis veszekedés...

2008. ápr. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!