Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyen esetben csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyen esetben csinálni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, másfél hete szakítottam a barátommal. Ő még mindig szeret, de én úgy éreztem hogy ez így nem működik, valahogy nem alakult ki a kötődés...Nem sokat találkozunk, de úgy néz ki hogy jövőre átmegyek abba a suliba ahova ő jár. Van ott egy másik srác, akivel úgymond 'munkakapcsolatban' vagyunk, zenekara van (nem szeretném leírni mit csinálok, hátha olvassak olyanok akiket ismerek). A két srác között 1 év korkülönbség van, nem szoktak beszélni, semmi.

Mostanában úgy érzem hogy egyre többet érzek a zenekaros srác iránt, ebben a hónapban több napon keresztül is szinte össze leszünk zárva. De úgy érzem, hogy rosszat csinálok azzal, ha bejön nekem...egyrészt lelkiismeretfurdalásom lenne a volt barátom miatt, noha már nem szeretem, mégis összejönni egy másik sráccal akivel ráadásul egy suliba jár? (még ha túl is lép rajtam addigra)

Másrészt, ha netán vele (a zenekarossal) is szakítanék, egy olyan suliba menjek ahol két exbarátom is van?

Mit csináljak? Hagyjam, hogy alakuljon az, aminek alakulnia kell a zenekarossal?

Eléggé rossz ez így :/ Köszi a válaszokat előre is!


2011. júl. 3. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Tul korai... ulj le otthon egymagadban kibogozni es ertelmezni az erzeseidet, akár több félnap elmélkedést is rászénhatzs erre. Még mielott a zenekarossal talalkozni kell, hozz egy dontest érzelmi önvédelemből.
2011. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dukai regina ***** válasza:
“Egy okos lány csókol, de nem szeret, meghallgat, de nem hisz el mindent és lelép, mielőtt elhagynák.”
2011. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!